Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen oldalon lehetne ilyen,...

Milyen oldalon lehetne ilyen, hozzám hasonló embereket találni?

Figyelt kérdés

Ma volt szó hasonlóról, rövidre fogom. Szóval én is depressziós vagyok, nem szeretem a társaságot jó ideje nem is voltam, egyedül vagyok önbizalom és életkedv nélkül. Olyan lányt fogadnék el magam mellé, aki nem az instán éli az életét magát félmeztelenül kirakva, nem beképzelt és nem tartja magát a leg szebbnek a földön, hanem hasonló felfogása van mint nekem, ki tudna tartani egyetlen ember mellett és nem lecserélni mint egy rongyot ha van "jobb". GYK-n kívűl még nem nagyon láttam hasonló gondolkodású/sorsú embereket, és igazából itt se vesz észre a kutya se. Ha valaki már nem egy páva selyemfiú akkor le se van szarva kb.. Elvileg túl nagyon az elvárásaim azzal hogy olyan lányt keresek aki még nem volt SENKIVEL és ki tudna tartani egy ember mellett. Láttam hasonló kérdéseket, az biztos hogy vannak még ilyen gondolkodású emberek csak nem találják meg egymást, aztán mindenki nekünk esik hogy már pedig ilyen nincs, és milyen hülyék vagyunk, esélytelen. Ami nem igaz, csak aki nem ibff csoportokba éli az életét és nem egy közösségi majmot szeretne a párjának az nem a neten fog arcoskodni minden 2. oldalon, mert nem érdekli, ez nem azt jelenti hogy beképzelt vagy hülye az ilyen ember, ezt a gondolkodást miért kell lenézni? miért hülye az aki egy ember mellett akar kitartani már ilyen fiatalon is? Ezekre is jó lenne pár Értelmes Normális válasz.

Társkeresőt ne is írjatok, 17f-vagyok de a társkeresőt meg ilyeneket erőltetettnek találom, inkább random ismernék meg valakit, a kérdés eleve azért jött mert akit én keresek magam mellé az valószínűleg olyan visszahúzódott és félénk, lenézni, nem értékeli magát semmire, mint én. (2 ilyen ember igenis kihúzhatja egymást a szarból) Ha megint valakinek hülye kérdése lesz, akkor normális választ várok és talán válaszolni fogok arra is. Danke ha elolvastad.



2018. nov. 26. 04:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy "nem volt SENKIVEL"? Szűz, vagy mi? Amúgy meg nyugi, 17 vagy, ne most akard megtalálni életed párját, van akinek 30 évesen sikerül, van, akinek sose. Haverom nemrég nősült 45 évesen, első házassága, a lánynak is, nemrég lett baba. Szóval nyugi.
2018. nov. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Incel vagy barátom.

/R9K/ tárt karokkal vár

2018. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Depis szűzlány kerestetik. Kapkodni fognak az ajánlatodért...
2018. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Aha.. Ezt komolyan gondoltad?
2018. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1-olvasd végig :) Ez nem egy ajánlat, csak leírtam. Van akinek bárki jó, én nem tudnék olyannal lenni aki már volt mással. A többi meg remélem nem is várja el hogy válaszoljak a trash kommentekre.
2018. nov. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!