Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiatalok hasonló cipőben? (18-20)

Fiatalok hasonló cipőben? (18-20)

Figyelt kérdés

Szóval, elég magányos vagyok, nem volt még soha semmilyen kapcsolatom az ellenkező nemmel. A suliban nincs is pl. mert olyan suliban vagyok ami nem érdekli a lányokat. Ezért nagyon megnehezedett számomra az ismerkedés.

Vannak olyan korombeliek akik szintén kicsit kezdik elveszteni a hitüket és beletörődni nekik nem jár a boldogság és a kapcsolat? (nem kérem az olyan kommenteket ne stresszeljek erre rá, ne csak ezen pörögjek, majd jön. nem ettől leszel boldog stb. stb. Számomra erre van szükségem, ha a seggemen ülök a 4 fal között nem fog megjavulni ezt elárulhatom, szóval próbálok tenni ellene de egyszerűen semmi...)

Ti akik így vagytok mint én mit csináltok? Hogy próbáljátok megoldani? Ti beletörődtök és úgy álltok hozzá majd lesz valami?!

18/F



2018. dec. 29. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egykor 18 évesen ilyen cipőben. A jelen pedig semmit sem változott, mindössze 10 évvel idősebb lettem. Vannak ilyen emberek mint én, akinek semmi sem jön össze. Nekem nem jár a boldogság. Nem értem mi értelme volt megszületnem a szociális képességek teljes hiányával, ami miatt örökre magányos leszek.
2018. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, nem vagy egyedül.

17l

2018. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy 3 éves kapcsolatom. Valószínűleg csak szerencsés voltam, hogy úgy alakultak a dolgok ahogy. Nem igazán, hiszek abban, hogy lesz új kapcsolatom mert rohadt ocsmány és még alacsony is vagyok. Vannak terveim a külsőm megváltoztatására, de ha össze is jönnek ezek a dolgok akkor sem fogok hinni abban, hogy van még esélyem a szerelemre. Viszont fiatal vagyok még...lehet még szerencsém. Addig próbálok fejlődni kívül belül, hogy az új páromnak a legtöbbet adhassam majd. 21F
2018. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegeskedek rajta ennyi. Volt barátnőm és lesz is majd, de jelenleg nem szeretnék kapcsolatot.

De kb 2 èvvel ezelőtt semmi sem ment. Még a beszélgetni sem tudtam a lányokkal annyira görcsöltem.

Megismertem végül egy lányt, de mivel szegény családból származtam és 18 évesen nem volt saját szobám így tudtam, hogy a lány nem tudna elfogadni így ahogy vagyok így feledtam.

Ekkor megtanultam egyedül is boldognak lenni és sokkal pozitívabb ember lettem.


Arra nem gondoltál, hogy ha lesz is kapcsolatod akkor meddig tartana a boldogságod? Mi lenne veled a szakításnál?

A boldogsag senkinek sem jár, tenned kell azért, hogy boldog legyél.


Most 20 éves vagyok és nem volt barátnők csak ilyen bulikon felszedett csajok. Majd a barátnőnek is eljön az ideje vagy nem.


De elhiszem, hogy sok srác adja fel a reményt ezt nem is csodálom mikor a mai lányok TÖBBSÉGE több f aszt fogott mint kilincset és kapcsolat téren egy igazi szerencsétlenek.

2018. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ha a bulikon felszedett csajok barátnőnek számítanak?* így akartam írni.
2018. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok értelmes kommentet, ritka az ilyen!

Sajnos nagyon átérzem a #3-ast mivel szintén alacsony vagyok és sok ember szerint csúnya is meg ronda. Nem lány vagyok aki kirak egy képet csomó like és jókívánság jön alá hanem srác és nagyon kevés visszajelzés jön a külsőmről ezért csak ezekből tudok kiindulni, hogy igen, valószínűleg az vagyok. Logikus mondjuk, ha olyan szép vagy helyes lennék látnám, hogy érdeklődnek utánam a lányok. De nem.

Remélem egyszer hozzám is eljut a szerencse!

Amíg nem volt nem tudhatom meddig tartana, legjobb barátom első barátnőjével 2 és fél éve vannak együtt. Szóval ehhez előbb benne kell lennem, tudnom kell milyen és stb. Barátnőt szeretnék akit szerethetek, vihetek programokra, együtt lehetünk, együtt alvás, filmezés stb tudjátok miről beszélek. A boldogság hiányzik az életemből, most olyan üres...

2018. dec. 29. 22:33
 7/7 anonim válasza:
Igen, teljesen igy allok en is 18 evesen. Senki nem gondolna rolam, hogy nem voltam meg semmilyen kapcsolatban egy lannyal sem a kornyezetemben. Volt olyan idoszakom mikor teljesen elhidegultem az emberektol, senki nem erdekelt. Most mar maskepp latok sok mindent de keso sajnos. Bulizni is voltam parszor, de keptelen voltam barkivel is eljutni addig is, hogy legalabb csok tortenjen. Volt nehany lany az eletemben aki eleg egyertelmu jeleket adott viszont nem ereztem magam kesznek ra, ezt ma mar maskepp latom. Az a legszomorubb, hogy amikor lehetett volna tobb is egy lannyal mindig elbasztam es kibujtam alola. De hat nyilvan keso banat. :) Nem, nem torodtem bele de ugy vagyok vele, hogy erettsegi utan szeretnek egy uj eletet kezdeni, uj emberekkel, uj kornyezetben, tiszta lappal. Addig meg maradnak a felszines beszelgetesek amikor kimozdulok. Itthon meg filmezek, zenet hallgatok ilyesmi. Szenvedes az egesz, de valtoztatok rajta, mert a magany felemeszt teljesen.
2018. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!