Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódóbb Lányok, ti hol...

Visszahúzódóbb Lányok, ti hol próbáltok ismerkedni? (Interneten)

Figyelt kérdés

Az érdekelne nagyon hogy hol találhatnék olyan visszahúzódóbb akár depressziós lányt, amilyen én vagyok (csak én 18f)?

Aki nem olyan macsó "mai" beképzelt társaságot keres.

Érdekelne hogy korombeliek (14-18) hol elérhetőek interneten? Olyan lány aki nem a neten teszi magát félmeztelenül

és már unja a magányt, hol próbálkozna legszívesebben? Vagy hogy lehetne rávenni magam, és mivel írjak ilyen lányra? O_o

Az a bajom hogy minden korombeli lány már tapasztalt sajnos, vagy netribik mert az a "menő" :( Magam mellé pedig nem találok

egy "nyugis" szerető hűséges lányt :/ Hol lehetne még próbálkozni szerintetek lányok?



2019. febr. 24. 18:35
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti és utolsó, hidd el (én érzem nem ti) ha lenne mellettem valaki aki megfelel és tudom hogy szeret, húséges, akkor igen is meg tudnék és meg is akarnék tenni érte bármit. Ha szeretnék valakit az életemet is adnám érte, szóval ezzel nem lenne baj. A baj ott van, hogy eleve csak ez az egy dolog érdekel az életbe, hogy végre én is megtudjam hogy milyen jó ha végre szeret valaki, de azt hiszem ez nekem nem jutott ki, egyedül pedig ezt nem szeretném már tovább csinálni. Ez már ilyen végső vergődés, hogy ide írok ki mint mások, vagy találok valakit, vagy vége.. én nem leszek 19 éves koromra is egyedül. Most jöhet a szokásos duma hogy csak rinyálok, de próbáljatok meg ti is 18 évig 0-24 egyedül bezárva élni, és szerintem ti is azt preferálnátok ha végre vége lenne az életetetknek... Legalábbis én nem bírom már.
2019. febr. 24. 23:30
 12/35 anonim ***** válasza:
62%
Önsajnáltatásban nagyon profi vagy,de változtatni azt nem tudsz. Már lassan hónapok óta itt nyomod az önsajnáltatást,mintha bárkit is érdekelne. Inkább változtass. Ha meg nem akarsz,akkor ne fárassz az önsajnálattal senkit sem. Mert senkit sem érdekel.
2019. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nyárskereső oldalakon.
2019. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
47%

#12 teljesen egyetértek.

Kérdező, nagyon gáz amit csinálsz. Semmi nem jó amit mondunk, csak rinyálsz állandóan, meghogy nem akarod megélni a 19-et.

Szerintem ne írj ki ide több kérdést. Szánalom amit csinálsz.

2019. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
És az ilyen önsajnáltató,figyelemhiányos emberekre ki kiváncsi?
2019. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
54%
Akik lepontozzák a válaszomat,azoktól kérdezem,hogy ti nem unjátok azt,hogy folyton ugyanarról ír ki kérdést és folyton sajnáltatja saját magát a kérdező? Ha annyira érdekelné a válaszok,akkor megfogadta volna már a segítséget bármelyik válaszolótól. De ehelyett csak leáll vitatkozni,hogy nem,csak azért se fogadom el a segítséget,tanácsot. De ha nektek ez kell,akkor csak csinálja,de én már kezdem unni.
2019. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyunk majmok, emberek vagyunk. És amúgy meg te kérdeztél.
2019. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
#18 egyetértek.
2019. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nincs külön oldal ilyen személyiségű embereknek. Ezt felejtsd el. Fel kell menni a legnépszerűbb oldalakra (Pl, Tinder, Badoo stb), és el kell kezdeni próbálkozni. Jelölgess, írj rá azokra akik szimpatikusnak tűnnek. Tapasztalatból mondom, hogy lehet ismerkedni, ami később komolyra fordulhat. Nem egyszerű, de lehet. Valószínűséggel +90% esetben választ sem fogsz kapni. Persze ez sok mindentől függ, legfőképpen nyilván a külsőség ami dominál, és ne felejtsük el, hogy milyen arányok dominálnak a férfiaknál, és a nőknél ezeken az oldalakon. De legalább, ha ilyen módon is, teszel valamit annak érdekében, hogy megismerhess valakit. Keress, találj. A másik amin eltűnődöm, hogy a kritizáló hozzászólók meg mit keresnek az oldal ezen szekcióján? Ennyire képmutató ne legyen már senki könyörgöm. :D
2019. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, a végére válaszolva nem tudom, ráadásul mindenkit egy kalap alá vesznek, nem vagyok egy jó ember de az ilyen embereket igazság szerint nyilvánosan kitudnám végeztetni, saját kezűleg. Tipikus nagyképű barmok akik "mindenkinél jobbak" és megmondják a "tutit". A helyzet az hogy nagynehezen feljöttem az egyik ilyen ismerkedős alkalmazásra, de amilyen mai lányok itt vannak, ez nem nekem való. Ilyen pózolgató félmeztelen csitrik kilőve, másrészt itt visszahúzódó lány nincs, aki magáról megoszt ilyen képeket az pedig már nem olyan aki nekem való, legtöbbjük újra kapcsolatot keres, én pedig nem csak egy kis "izé" kapcsolatot akarok, nem véletlenül akarok kapcsolati szinten is első lenni, én nem csak egy kis kapcsolatot akarok ami olyan mint a legtöbb mai, hogy pár hét után már vége is. Az én gondolkodásom olyan, hogy ha már az életembe semmi, akkor legalább ez legyen tökéletes,valakivel akivel 100%ba hűségesen élünk, és szó szerint a kezdetektől vagyunk együtt, exek meg ilyenek nélkül. Mindenkinek más a jó, nekem ez az egyik leg fontosabb elvárásom ez van. (ebből kifolyólag egy tinderes/instás lányka KB szóba se jöhet, külsőre nincs elvárásom de az öltözködés ránézésre is döntő lehet nekem)
2019. febr. 26. 15:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!