Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódóbb Lányok, ti hol...

Visszahúzódóbb Lányok, ti hol próbáltok ismerkedni? (Interneten)

Figyelt kérdés

Az érdekelne nagyon hogy hol találhatnék olyan visszahúzódóbb akár depressziós lányt, amilyen én vagyok (csak én 18f)?

Aki nem olyan macsó "mai" beképzelt társaságot keres.

Érdekelne hogy korombeliek (14-18) hol elérhetőek interneten? Olyan lány aki nem a neten teszi magát félmeztelenül

és már unja a magányt, hol próbálkozna legszívesebben? Vagy hogy lehetne rávenni magam, és mivel írjak ilyen lányra? O_o

Az a bajom hogy minden korombeli lány már tapasztalt sajnos, vagy netribik mert az a "menő" :( Magam mellé pedig nem találok

egy "nyugis" szerető hűséges lányt :/ Hol lehetne még próbálkozni szerintetek lányok?



2019. febr. 24. 18:35
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Egy 14 éves max 4 évvel lehet fiatalabb, ami később fel sem tűnne. Nem azt mondtam hogy meg akarok fektetni egy 14 éves lányt, én nem arra megyek amire mások én szeretetet akarok adni/kapni. És hidd el beszéltem már sok emberrel akik 14 évesen okosabbak voltak mint egy magamutogató szerencsétlen haspólós agyonsminkelt 20 éves CSITRI. Idősebb lányt pedig szerintem nem kell magyaráznom miért nem akarok. (Tapasztalt/idősebb)
2019. márc. 24. 15:34
 32/35 anonim ***** válasza:
92%
Basszus 14 évesek még általános iskolában vannak! Egy felnőtt vagy! Négy év akkor oké, ha mindketten felnőttek lennétek, de bassus, neked egy GYEREK kell, mert ők kevesebb tapasztalattal rendelkeznek? Mert könnyebben befolyásolhatóak? Nézz már magadba.
2019. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem a befolyásolhatóság kell. Egy értelmes lány kell, akinél mi lennénk egymásnak akinek még nem volt senkije, és leélné az életét egy valakivel. A mai világ szar, az emberek már hamarabb felnőnek. Gondolhatod hogy nem egy barbizós kislányt akarok, de nem is egy olyan tőlem idősebb csitrit akit már megdugtak és a telefonján lóg egész nap hogy minél többet rakjon ki a testéből. Egy fiatalabb lányt pedig még le lehet beszélni az ilyen öltözködésről/viselkedésről, aki még nem tapasztalt a fiukkal smárolgatott/lefeküdt volna előttem valakivel, nincs olyan tapasztalata (jó esetbe) hogy minden csitri haspólóba meg rövidnaciba szoknáyba mutogatja magát, lehet még belőle normális természetes lány aki nem ad magára meg divatozik össze vissza, hanem úgy öltözik mint egy normális ember. Ezt hiába próbálom magyarázni, ahogy elnézem te ezt nem érted meg. Egyébként leginkább külsőre nem nézek kis 18 nak, csak most lettem annyi ha érdekel. Bár ehhez sincs mondjuk semmi közöd, a visszahúzódó lányokra vagyok kiváncsi, nem arra aki ilyenekkel gyanusítgat.
2019. márc. 24. 16:08
 34/35 anonim ***** válasza:
66%
Huha, itt problémák vannak.. kívánom hogy ne találj senkit amíg meg nem jön az eszed.
2019. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hát nekem pont több eszem van. Nem egy olyan neten pózolgatós ribit akarok hanem egy kicsit normálisabb lányt. Ha fiatalabb akkor fiatalabb, nem érdekel, lényeg hogy nem fiuzgatott még előttem hűséges és nekem való legyen. Ah ez igy lesz pont nem fog érdekelni hogy pár random barom szerint a 4 mennyire nagy korkülönbség. Több kommentet nem kérek tőled, köszi, de nem érdekelsz.
2019. márc. 25. 16:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!