Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódóbb Lányok, ti hol...

Visszahúzódóbb Lányok, ti hol próbáltok ismerkedni? (Interneten)

Figyelt kérdés

Az érdekelne nagyon hogy hol találhatnék olyan visszahúzódóbb akár depressziós lányt, amilyen én vagyok (csak én 18f)?

Aki nem olyan macsó "mai" beképzelt társaságot keres.

Érdekelne hogy korombeliek (14-18) hol elérhetőek interneten? Olyan lány aki nem a neten teszi magát félmeztelenül

és már unja a magányt, hol próbálkozna legszívesebben? Vagy hogy lehetne rávenni magam, és mivel írjak ilyen lányra? O_o

Az a bajom hogy minden korombeli lány már tapasztalt sajnos, vagy netribik mert az a "menő" :( Magam mellé pedig nem találok

egy "nyugis" szerető hűséges lányt :/ Hol lehetne még próbálkozni szerintetek lányok?



2019. febr. 24. 18:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

külsőre nincs elvárásom de az öltözködés döntő :DDD

szerinted az öltözködés belső tulajdonság?

na jó ez csak vicc volt. hogyha te ennyire magabiztos vagy abban hogy mit szeretnél, akkor kérlek elmondanád hogy ugyanbizony miért kell egy párkapcsolat tökéletes legyen? miért feltétel hogy ne legyen ex? ezt kizárólag azért kérdezem mert tényleg nem értem ( szerintem a tökéletesség unalmas. az ezekkel pedig el sem tudom képzelni mi baj ha már amúgy sincsenek képben) akik azt írták hogy egy másik depis nem jó ötlet azokkal maximálisan egyetértek. saját tapasztalatból is. a kérdésre válaszolva pedig igen léteznek ma is olyan lányok akik nem magamutogatóak, visszafogottak. valószínűleg nem jó helyen keresed (vagy nem is keresed) őket és azért nem találsz. véleményem szerint inkább a közös téma vonalon indulj akkor el ha már nem a külső számít :) olyan oldalakon próbálkozz ahol az érdeklődésednek megfelelő témák vannak/lehetnek de ami szerintem sokkal fontosabb lenne első lépésként kezdj társaságba (is) járni. sok sikert

2019. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
*exekkel
2019. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom nagyon elmagyarázni, egyszerűen csak nekem nem lenne "gusztusom" és akaratom másodiknak lenni. Ezt most ne csak szexuális értelembe értsd, én nem akarok egy plusz név lenni, nekem olyan kell aki tudja mit akar, most ne úgy értsd hogy a világ leg komolyabb üzletasszonya legyen, én is hülyülök meg ilyenek, de nem bulizok stb. Van akinek elmegy ha a barátnőjének xy barátja volt már, nekem nem. Ahogy mondtam nem leszek második, én nem akarok "cserélgetni" én szimplán egyetlen egy valakit akarok magam mellé. Az meg hogy engem végtelenül zavarna ha smárolgatott/lefeküdt már valakivel az mindenkinél más, nem csak én vagyok ilyen hidd el. Sőt, még lányok is mondják hogy milyen jók ezek az elvárások stb, csak azt nem értem ha így-úgy dicsérgetnek miért nem találtam még senkit :D De amilyen lelki állapotba vagyok igy egyedül, szerintem már nincs is sok hátra nekem hogy várjak a nagy semmire..
2019. febr. 26. 16:57
 24/35 anonim ***** válasza:
89%

21/23 vagyok

az utolsó válaszod alapján azt kell mondanom hogy igazuk van azoknak akik azt írták hogy te csak panaszkodni jársz ide és igazából nem kell a tanács neked. javaslom barátnő helyett először egy szakembert keress aki egy kicsit helyre tesz

2019. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Akkor majd várok mire érkezik normális válasz. Kösz.
2019. febr. 26. 17:17
 26/35 anonim válasza:
74%

Már bocsi. Addig hogy milyen az ideálod vagy jobban mondva vágyad addig rendben voltál de azután hogy leirtad hogy egy olyan lányt keresel akinek még első csókja sem volt azután elvesztetted az érdeklődésem. :/

Ha máson nem is legalább ezen az exes dolgon változtass.

16/L

2019. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem értem miért olyan nagy dolog mindenkinek ez... Mindenki xy-al veszti el és akkor legyen minél tapasztaltabb mire megtalálja az "igazit"... Hát bocsi, de én sem olyan lányokat keresek akik a netre dobálnak fel magukról napi 3 képet és pont leszarják hogy azzal lehetnek együtt először akivel leélni tervezik az életüket. És mivel már a mai világba egyik lánynak sincsenek ilyen tervei, azt hiszem már nincs miért tovább élnem...
2019. febr. 28. 13:07
 28/35 anonim ***** válasza:
Ja már annyiszor kiirtad ezt a kérdést...
2019. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
És itt a következő f,szkalap, aki ip cim alapján már tudja hogy melyik kérdést ki írta ki... Hát nem szuper?!:D
2019. márc. 4. 05:41
 30/35 anonim ***** válasza:
14 éves mióta a korosztályod? Pedofil vagy vagy mi??
2019. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!