Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha már nagyon unom...

Mit tegyek ha már nagyon unom a szingliséget? Ti hogy birjatok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és már lassan 1 éve szingli vagyok, viszont hiányzik már az hogy kapcsolatban legyek és a sz*x is hiányzik

Viszont sosem voltam ribi, nem tudnák úgy lefeküdni valakivel hogy nem vagyunk együtt

Tudom, rengetegen csinálják ezt, nekem is megfordult a fejemben hogy hát egyszer élünk miért ne, de ez annyira messze áll tőlem...

Ami a komolyabb kapcsolatot illeti... nem hiszem hogy egyhamar lesz, udvarlok mindig vannak de vagy nem jön be az illető ( külsőleg, belsőleg) vagy messze van

Én már nem tudom mit csináljak, ismerkedésre nyitott voltam mindig de folyton a bunkó, primitív pasik találnak meg, vagy akiknek csak ARRA kellek

Ti hogy birjatok a szingli életet? Egyéjszakást is bevallalnatok vagy csináljátok?

Köszi a válaszokat



2019. márc. 3. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Próbálj ismerkedni.
2019. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én próbálok, nem rajtam múlik
2019. márc. 3. 09:58
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Akkor kin, min múlik? Noszogasd azt amin múlik...


(Rajtad múlik...)

2019. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

túl sokat válogatsz, tehát valójában nincs is igazi szükséged kapcsolatra.


te egy tökéletes embert keresel, aki mindenben megfelel neked már úgy "gyárilag". ilyen meg ugye nincs.


meg eleve egy szar stratégia, mivel ha vannak kész elvárásaid, akkor az elején ezeknek mindenki megpróbál majd megfelelni...te meg kezded elhinni, hogy megtaláltad azt az embert, végül kezdenek kibukni a dolgok, hogy a valóság teljesen más...


pont fordítva érdemes csinálni...az se 100%-os, de több esélyed van, ha előbb megismersz valakit, majd utána megpróbálod elfogadni, kompromisszumokat kötni, és ha erre a másik fél is hajlandó, előbb-utóbb te is meg ő is változni fog magától a másik elvárásainak megfelelően.

2019. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szokták mondani, hogy nálad is bajok lehetnek, ha MINDIG az olyan pasik találnak meg, míg a normális pasik elkerülnek.

Nem rosszindulatból szólva, hiszen nem ismerlek, de általában szerintem az ember elszokott gondolkodni ennek a miértjén, vajon miért mindig a gáz pasikat vonzzák, vajon lehet valami a jellemūkben, ami a normális pasikat taszítja?


Voltam hosszú ideig szingli, ennek az oka többek közt az volt, hogy nem ismerkedtem, eléggé befeleforduló voltam. Aztán voltam komolytalanabb kapcsolatokban, ami komolynak indult az elején, de aztán csak pár hónapig tartott. Egyéjszakásat nem vállalnék be.

2019. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már hozzászoktam,hogy mindig csak friendzone-ba tesznek a lányok,szóval én jól. Mert hozzászoktam. f
2019. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem a tökéletes pasit akarom, senki sem az, elvarasaim is csak annyi hogy intelligens legyen, okos és ne nyomuljon úgy mint egy paraszt macsó

Miért azok találnak meg? Fogalmam sincs, nem nagyon járok ki, néha néha buliba és koncertekre

2019. márc. 3. 10:14
 8/20 anonim ***** válasza:

És honnan veszed hogy paraszt macsók. Elgondolkodtál már valaha azon mi van a paraszt macsóság mögött?

És mi van ha nem is paraszt macsó, de te már annyira bebeszéled ezt magadnak, hogy aki meg mer szólítani az már csak macsó lehet (tehát nyilván paraszt is...) ? Csak kérdezem... ne szűkítsd be magad, ne vedd el a lehetőséget magadtól, hogy egyszer pozitívan csalódj. ;)

2019. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Hány privátot kaptál eddig te kis kamugép?
2019. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9-es egyet sem

Nem beszélek be semmit sem magamnak, senki sem makulátlan, számtalan esélyt adtam már ilyen macsó fiúknak de sosem lett jó vége

2019. márc. 3. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!