Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha már nagyon unom...

Mit tegyek ha már nagyon unom a szingliséget? Ti hogy birjatok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és már lassan 1 éve szingli vagyok, viszont hiányzik már az hogy kapcsolatban legyek és a sz*x is hiányzik

Viszont sosem voltam ribi, nem tudnák úgy lefeküdni valakivel hogy nem vagyunk együtt

Tudom, rengetegen csinálják ezt, nekem is megfordult a fejemben hogy hát egyszer élünk miért ne, de ez annyira messze áll tőlem...

Ami a komolyabb kapcsolatot illeti... nem hiszem hogy egyhamar lesz, udvarlok mindig vannak de vagy nem jön be az illető ( külsőleg, belsőleg) vagy messze van

Én már nem tudom mit csináljak, ismerkedésre nyitott voltam mindig de folyton a bunkó, primitív pasik találnak meg, vagy akiknek csak ARRA kellek

Ti hogy birjatok a szingli életet? Egyéjszakást is bevallalnatok vagy csináljátok?

Köszi a válaszokat



2019. márc. 3. 09:49
1 2
 11/20 anonim válasza:
Merre laksz? :)
2019. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos hogy hol lakom?:)
2019. márc. 4. 15:41
 13/20 anonim válasza:
Mert más is van így, hidd el. :) Lehet pont olvassa a kérdést és szívesen ismerkedne is veled. Ha még fizikailag is közel vagytok, akkor mi akadály lehetne? :)
2019. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Elképesztő, mennyi kötekető negatív kis szarcsimbók van itt.

Figyelj, 18 éves vagy, szemtelenül fiatal, ráérsz még megtalálni azt az egy embert, akivel tökéletesek lesztek egymásnak. És ha így lesz, érezni fogod az első pillanattól kezdve, és nem kell azon gondolkoznod, hogy mi van az álarc mögött!

Tapasztalatból beszélek, régen engem is csak olyanok akartak felszedni, akiknek egy éjszakára kellettem volna, holott sosem öltöztem kihívóan, sőt...

Nem velem volt a baj, egyszerűen csak ilyenek a pasik, bepróbálkoznak mindenkinél, hátha megdu...ják... de ne aggódj, vannak még rendes fiúk, csak valószínűleg még nincs itt az ideje.

Tanuld meg egyedül jól érezni magad, ápold a kapcsolatot a barátaiddal, járj el velük ide-oda, sportolj, olvass, fejleszd magad!

Egy kapcsolathoz nagyon fontos, hogy el tudd magad fogadni sőt, szeresd magad :)

Hajrá, ne csüggedj, okos, értelmes lány vagy! Élvezd az életet és rád fog találni az igaz szerelem! :)

2019. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a megoldás,ha alkalmazkodnál a körülményekhez,hiszen csak így lehet túlélni. Ahogyan az evolúció mondja: "Az erős alkalmazkodik,a gyenge elpusztul." Tehát ezért fontos,hogy beilleszkedj. Én nem fogok. Inkább elpusztulok,és nem szaporodok tovább. Jobb is így. A legjobb döntést hoztam ezzel,mert látom,hogy milyenek az emberek,és egyre kevesebb normális emberrel találkozom.
2019. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Diuska76 válasza:
Nem megbántani akarlak de ez azt hittem elösször hogy egy vicc ez a kiirás … Nem 72 vagy 84 éves vagy ugye ? Mert ha egy 72 vagy 84 éves ember irja ezt az még hejtállo . De te egy Fiatal 18 éves lány vagy …. A frissen nyillo virágokra is rászáll a méhecske . És az a virág amelyiik leg utolsonak marad a mezőn az se panaszkodik … Eljőn az a Szőke Herceg ne agodj … Csak jol nézd meg a Fiut nehogy később Mézga család esete legyen … :)
2020. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lol. El is felejtettem már ezt a kérdést. Hogy vagy azóta? 😀
2020. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#16 Ez a kérdés tényleg kamu. Kíváncsi vagyok hogy azóta mi újság van a kérdezővel? Ugye megvagy?😀
2020. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Ne írogass illuminátusoknak. Hagyd őket békén! De bakker már meg is alakult ez a r#tkes Újvilágrend. Szóval ezt b#szoptam rendesen. Dyk. Na megyek kocsmázni.
2020. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Erre még a kocsmát is bezárják. Kész vicc az életem!
2020. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!