Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni a videó-ját...

Mit lehet csinálni a videó-játékozáson kívül?

Figyelt kérdés
Az egész gyerekkoromat csak a játékokban töltöttem,kapcsolatokat kialakítottam,de egy idő után tönkrementek,volt amikor a telefonon játszottam,volt hogy számítógépen. Most 18 éves vagyok. Semmi más hobbim nem volt. Konkrétan nem tudom,hogy mi az az élet. Vagy hogy is mondjam el ezt. Szinte semmit sem tapasztaltam meg. Se barátnő,se szex,semmi. F
2019. márc. 11. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

És nem látod mások mit szoktak csinálni?

Biztos hogy a videójátékok után rögtön a nő és a szex kell hogy következzen a szükséges élettapasztalat megszerzéséhez?

Mikkel játszottál? Milyen játékokat szeretsz?

2019. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Tovabbtanulsz vagy dolgozol / dolgozni fogsz? Mindegy, ha uj kozossegbe kerulsz, legyel nyitott az uj ismeretsegekre, ha lesznek uj barataid, altaluk lesznek programok, talan uj hobbit is talalsz. Sok mindent lehet csinalni. En pl festoallvanyt akarok most venni, valami kreativ, nyugis hobbira vagyom, en is szeretek gepen jatszani, de az nem pihentet annyira.
2019. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ooo szóval végre áll a bögyörőd, de most azt sem tudod melyik irányban jutsz ki az utcából, mert 0/24 kockultál... Amikor büszkén rakják fel a "nagyok,, a kistesó vagy gyerekről készült képet hogy jaj de ügyes 3 évesen már kocka, akkor majd ezt a kérdést linkelem be nekik ez az eredménye 😂😂😂
2019. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!