Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Évet ismétlek az egyetemen,...

Évet ismétlek az egyetemen, hetente 1szer kell bemennem, lassan érzem, hogy megbolondulok itthon. Voltatok már igy?

Figyelt kérdés
1 tantárgyat tanulok,most nem akarok dolgozni menni,alig fél év után meg otthagyni,itthon magányos vagyok, van egy távkapcsolatom,már alig várom,hogy este felhivhassam de ugye aki egész nap melozik nem igazán van kedve telefonálgatni,túl sokat agyalok,minden patyolat tiszta,tanulni sem lehet egész nap, esténként tornászom ...mégis kezdek kissé depressziós lenni.haszontalannak és semminek érzem magam, de még fél évet kell várnom,hogy ujbol kezdhessem az utolsó évem. Van akinek még akad ilyen periódus az életében?

2019. márc. 11. 14:43
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%

Menj diákmunkára, ott nem számít ha fél év után otthagyod. vagy tanulj valamit amire eddig nem volt időd, nyelvet, sportot, hobbit, menj önkénteskedni stb.

Nekem nem volt ilyenem mert végig dolgoznom kellett de ha lett volna, ezt csináltam volna.

2019. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is diákmunkát javaslok, kezdj bele egy hobbiba.


Írj könyvet, sportolj valamit vagy kezdj másba, ami érdekel és lefoglal és van valami eredménye. :)


Fel a fejjel!

2019. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egész nap nem csinálsz semmit persze hogy megbolondulsz.
2019. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!