Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hétben járok, párommal és...

30. hétben járok, párommal és az ő szüleivel lakom. Ők dolgoznak, igaz párom csak pár napja. Megbolondulok itthon, pedig szeretek egyedül lenni. Hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés
Olyan furán érzem magam, olyan hasztalannak. Mindenki éli a kis életét körülöttem én meg olyan tehetetlennek érzem magam. Hogy öntöttetek magatokba lelket ilyenkor???
2008. máj. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bennem ilyen sose merült fel... Én is itthon vagyok, de mindig találok magamnak tennivalót. Ellátom a háztartást, sütök-főzök, sokat olvasok, kötök-varrok a babának, eljárok mozogni, stb. Biztos neked is volt már olyan, hogy szerettél volna több időt szánni magadra. Gondolj bele, most megteheted! Élvezd ezt az időszakot, lehet lesz még olyan, hogy visszasírod. Boldog babavárást!
2008. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a szüleimmel lakom, kötelezően feküdnöm kell. Párom külföldön van, s csak 6 hét múlva fogunk találkozni. Anyám mellett börtönben érzem magam, 1 percre sem csinálhatom, amit szeretnék. dirrigál, 3 évesként kezel. Neked legalább ott a párod, azt csinálhatsz amit csak akarsz, s még csak veszélyeztetett terhes se vagy!! szóval fel a fejjel. Találkozz emberekkel, olvass, sétálj, szerezd be a babacuccokat, stb.. hamar el fog menni az idő.. vagy csinálj finom vacsit, mire hazaér a párod..
2008. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg arra gondolni, hogy neked most az a feladatod, hogy növeszd a babádat, ez egyáltalán nem hasztalan dolog! Te is éled a kis életedet, ez most a babavárásról szól! Lesz ez még nem is sokára pörgősebb is :)
2008. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!