Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A szép nők esetében nem látok...

A szép nők esetében nem látok változást. Ugyanúgy a külsőségek határozzák meg őket tapasztalataim szerint. Ti érzékeltek változást?

Figyelt kérdés
Nem hogy jobb, de inkább ez csak rosszabb lehet. Ahogy most látszik.
2019. márc. 15. 07:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Szép nő vagyok,mért ne kaphatnék meg bármit amit akarok?Bár a hülyéket nem bírom,mert okos is vagyok,és az se árt,ha jó az ágyban.
2019. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Azt,hogy egy jó nő vagyok,okos,olvasott,az szexben jó,és tudom mit akarok.Ha csúnya lennék is ugyanúgy lenne.De nem kell gazdygnak lennie a páromnak,elég ha vyn munkája,megélünk és nem szól bele,,hogy mire mennyit költök.A nagyobb kiadásokat persze megbeszéljük.És mivel válogathatok élek is vele.Minek kínlódjak valakivel,ha nem felel meg nekem?
2019. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, pont te írod, hogy a szépek mindent megkapnak... akkor most mi is a bajod?

Te nőgyűlölő vagy. Az a bajod, hogy a nők tudják, mit akarnak. Te meg nem. P*nc*t még életedben nem láttál, csak képernyőn, ezért mindegyikre haragszol.

Csak ez nem az ő hibájuk.

2019. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a mellébeszélést. Kizárt dolognak tartom, hogy jó testi adottságú nő , pénztelen férfivel legyen. Ennek kicsi az esélye, azt pedig nem fogom hagyni, hogy bizonyíték nélkül magadat nyugtasd. Amelyik nőnél ez az igaz, az majd szépen be is bizonyítja. Nagyon érdekesnek találom hogy láttatlanba azt próbáljátok adni sokan, hogy pénztelen férfinél vagytok szép nő létetekre. Aztán ezzel könnyen kitudjátok védeni azt is, hogy bármit bekelljen bizonyítanotok.
2019. márc. 15. 09:57
 15/26 A kérdező kommentje:
De az ő hibájuk, hogy a milliomosoknak tartogatják magukat. Ők tehetnek róla hogy nem adják magukat.
2019. márc. 15. 09:58
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bárkinek bármit neked bebizonyítania? ki vagy te? Egy nyomorék. Ha kinyitnád a csipás szemed, látnál példát erre, de nem vagy hajlandó, csak azt veszed észre, ami a te elméleted alátámasztja.

Menthetetlen vagy, egyedül fogsz megdögleni, és majd a kutyáid megesznek, de ha ez így jó neked, fröcsögjél csak.

2019. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Olyan jó lenne, ha elmennél végre pszihológushoz.
2019. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%
Hogy bizonyítsák be? Úgy, hogy összejönnek veled? Az nem arra lenne bizonyíték, hogy a nők csórókkal is összejönnek, hanem arra, hogy vannak, akik megelégszenek egy emberi hulladékkal is.
2019. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem mentem soha a pénzre,viszont eljegyzésre gyémántgyűrűt szeretnék,és nem az olcsóbbik fajtából.De ehhez nem kell milliomosnak lenni,csak tudni kell gazdálkodni.Amúgy meg szegénnyel is dugtam már.Tudod kérdező van olyan is,hogy szexuális vonzalom.Ha választanom kell a pénz és a jó f@rok között,az utóbbit választom.Téged se azért kerülnek a nők,mert csóró vagy.
2019. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Miss Endzsi ***** válasza:
57%
Bebizonyítani? Jézusom.
2019. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!