Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üresnek értem magam, nem...

Üresnek értem magam, nem tudom mit tegyek, ez normális?

Figyelt kérdés

Olyan üresnek érzem magam, ma voltam kimozdulni egyik haverommal, tök jól éreztük magunkat meg minden de vége és most már itthon vagyok és annyira üres és egyedüli érzés van bennem ilyen még soha nem volt. Nem érzem magam itthon jól, akarok még, ennyi nem volt elég, kell a társaság, az emberek egyszerűen nem bírok magammal... Soha nem voltam ilyen, 4 évig ki sem mozdultam a házból most meg mehetnékem van de ez még normális lenne de viszont egyik barátom sem ilyen. Annyi mindent ki akarok próbálni, annyi mindent megélni, fiatal vagyok és érzem elszalad mellettem a világ. Rengeteg sok új dolog érdekel és új dolgokba lelem érdeklődésem.

Tök járnék bulizni, ismerkedni, szeretnék barátnőt is meg rengeteg célom van! De nem tudom elérni őket, egy karnyújtásnyira van és mégis oly távol. Egyik barátom sem ilyen én viszont szeretnék ilyen lenni, de ők mindig kifogásokat keresnek. Ez bonyolult. De én meg szeretnék élni, van haverom akinek 3 éve nője van, ő mondjuk nem bulizik és ha ő nem jön akkor x és y se ketten meg nem akar stb. Most sem bulizni mentünk csak így kimozdulni...

De ilyenkor mit lehet csinálni? Veletek volt ilyen? Hogy csinálnátok sok mindent, érdekel sok minden de egyszerűen egyedül nem mertek belevágni? (Főleg mivel leginkább a társaság érdekelne így elég nehéz és konkrétan lehetetlen egyedül.)

19/F



2019. márc. 22. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keress olyan társaságot ahol hasonlóan gondolkodnak. attól függően hogy mi érdekel, clubbok, körök, táborok, túrák, tanfolyamok is ha találsz olyat ami érdekel, megismersz ilyen helyeken csomó új embert és lesznek akik melléd szegődnek :)
2019. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De nem tudom hol és hogyan, jóó fővárosi gyerek vagyok, biztos vannak lehetőségek meg ilyen helyek csak mondom eddigi szociális életem 0 múltkor eltévedtem a tömegközlekedésen szóval nekem mondhatjátok de analfabéta vagyok ilyen téren :(

Ezek biztos jó helyek csak nem tudom... Olyan emberek mint én merre vannak... Mert pontosan olyanok mint én valószínűleg otthon mivel ők is egyedül vannak ez meg nem nagy segítség. Idegen társasághoz meg nem akarok csatlakozni, hogy random lemegyek és valakikhez odaszegődök mert az oltári gáz! Velünk is volt már ilyesmi és nagyon cringe... De köszönöm a kommented

2019. márc. 22. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez...mennék, de nincs kivel, és sokszor pénzem is van...

Megvan a jogsim is, és mi a fene? Autóm is van, de csak itt áll az udvarban, én meg itt henyélek a szobámban. Mennék én is, de nincs kivel..19f

2019. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok, pont ugyanigy.. 22F
2019. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És az előttem szólókból kész is egy kis társaság. :)
2019. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként igen írhatnank azt hátha lenne valami:)
2019. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy itt jelzett is három ember, hogy várják a sült galambot, meg is van a sült galamb váró klub, szórakozhatnátok együtt.

Másfelől a google egy pillanat alatt talál neked egy rakás lehetőséget, amit csak ki szeretnél próbálni, csak a kulcsszavat kell beírni.


Ajánlom túrázásra pl. a turatars.hu oldalt.


Sikló ernyőzni, búvárkodni, vadvízi evezni szeretnél? Biztos arra is találsz valamit a neten. A hatvanas években tényleg nehezebben jutott el az emberhez az infó, nagyobb mázli kellett hozzá, de most már 15 gombnyomás, és már előtted az összes lehetőség.

2019. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a harmadik válaszoló vagyok. Igen, tényleg ez már egy kör :D Melyik megyében laktok? Én Békés..
2019. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baranya megye.
2019. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En se tudok menni sehova. 18/l 😔
2019. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!