Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Normális dolog, hogy egy...

Normális dolog, hogy egy könyv miatt ilyen üresnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben elolvastam pár könyvet Murakami Harukitól. Nagyon magával ragadott az írónak a stílusa. Pár napja fejeztem be a legutóbbi könyvét, de mivel úgy alakult nem tudtam eljutni könyvtárba egy újabb könyvért Murakamitól. Olyan üresnek érzem most magam, hogy nincs nálam egy könyv tőle.

2014. ápr. 20. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem is szokott ilyen lenni, amikor nagyon a hatása alá kerülök egy könyvnek.
2014. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a klubban! Hidd el, ez sokszor megtörténik az olyan emberekkel, akik nem csak szeretnek olvasni, de egy-egy könyv teljesen magukkal tudja ragadni őket. A legrosszabb az lesz, mikor a kedvenc írónktól vagy épp a kedvenc könyvsorozatunkból már egy könyv sem maradt, amit nem olvastunk volna. És olyankor úgy érezzük, hogy soha ilyen élményben nem lesz többet részünk és bárcsak elfelejthetnénk, majd újra olvashatnánk az összeset. De nyugi, mindig akad másik könyv vagy író, aki betölti ezek után az űrt, és inkább tapasztaljuk meg ezt a csodálatos de egyben néha rossz érzést, minthogy teljesen kimaradjunk belőle.
2014. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Markus Zusak: A könyvtolvajtól "változtam meg". Természetesen nem én, hanem a látásmódom. <3 így van ez, ha az ember kezébe egy csodálatos mű kerül. :)
2014. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aa nahát csak úgy rákattintottam a kérdésedre, mert megesik ilyen velem is és... el se hittem hogy Murakamiról írsz! Pár hete olvastam el az első könyvemet tőle, és azóta mást konkrétan nem tudok olvasni. És azt hiszem, az üres-érzésed vele még intenzívebb lehet, mert Murakami függővé tesz. De lehet hogy túlzok. Gondold át az eddig olvasott könyveit, juss el minél előbb könyvtárba és örülj, hogy olyan ember vagy, aki tud kötődni a könyvekhez.
2014. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!