Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy engem válasszon a lány aki tetszik?

Figyelt kérdés
Ismerek és kedvelek egy lányt.Jól néz ki,kedves,normális nincs vele semmi baj.Egyedülálló is,viszont sok fiú ismerőse van biztosan sokan ostromolják.Hogy tudnám elérni hogy mégis engem válasszon?Megérdemelném,hogy összejöjjön velem hiszen szeretem.De ez nem biztos hogy elég lesz.
2019. márc. 22. 22:34
 1/4 Whitewolf19 ***** válasza:

Megérdemelnéd... Csak mert szereted? pajtás.. ha csak ezen múlna, az élet nem lenne ekkora vívódás ott belül és a hiába vágyakozás érzése.

Add a tudtára, tegyél érte és ha kölcsönös.. akkor vigyázz rá jól! Az élet nem bocsátja meg a figyelmetlenséget!


F/23

2019. márc. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél vonzóbb, mint a riválisaid...
2019. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam sokkal jobban kinéző fiúk is vannak.A belső tulajdonságaimmal kéne meghódítanom.
2019. márc. 23. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Megérdemlem mert szeretem..... fhuuu, így kocsim is lehetne: van garazsom és mindig is ilyet akartam. :D


Tiszteld benne az embert és a nőt. Kezeld egyenlő partnerként, bánj úgy vele, ahogy egy számodra fontos emberrel bánnál.



Rá figyelj, ha beszél, a szemébe és tarts fenn szemkontaktust. Akár csak úgy random is szemezhetsz.


Nem macsónak kell lenni hanem egeszségesen magabiztosnak, határozottnak, következetesnek. És az a vonzó egy normális nőnek

2019. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!