Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18. szülinap barátok nélkül?

18. szülinap barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Vannak haverjaim, de egyikre se lehet számítani igazán. Az osztályban mindenki hatalmas szülinapi bulit tartott, egy csomó haverral, piával, tortával, utána még hetekig téma volt. Én valószínűleg teljesen egyedül fogom tölteni, testvérem nincs, a szüleim dolgozni fognak. Mit csináljak, hogy ne érezzem magam ennyire szrul? Mindenki annyira várja körülöttem, hogy 18 legyen, én meg legszívesebben megállítanám az időt.
2019. márc. 23. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre is boldog születésnapot!:)
2019. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Angel369 válasza:
23%
Akkor mêrt nem kerestél igaz barátokat? Vagy csak egyszerűen meghívsz sok embert,hogy "emberek buli lesz nálam,hozzatok piát!"azt kb. Ennyi tuti jó buli lenne.de ha nem ilyen vagy akkor csak a nem igazán számítható barátok maradnak. :/
2019. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem sose voltak barátaim meg senkim, én már betöltöttem nemrég a 18 at ez van, de nem kell hogy piázz meg bulit tarts az a sok KÖCSÖGNEK való. Kell 1-2 igaz barát és egy hűséges visszafogott normális barátnő, már ha magamból indulok ki, és tökéletes lesz. Több sikert jobbat neked mint amilyen nekem volt :D Bár én nem igazán tartottam meg a kutyát sem érdekelte nem hogy még barátnőm legyen hogy legyen értelme az életemnek.. :D
2019. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Boldog születésnapot!


Én dolgoztam a 18. születésnapomon. Meg se lett tartva. Hasonlót éreztem mint te. Mindenki kapott 18 karikás szalagokat, meg mindenféle ajándékot+ torta. Én meg kb. semmit se.

18/L

2019. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért boldogat neked is 4es :/ Megtarthattad volna pedig, egy lány több embert érdekel :) És többet érdemeltél volna te is
2019. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is így voltam, és így vagyok, 22 évesen is.

f

2019. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, pont ez a baj hogy fiatalok és idősek is esztelenek.. Én meg hiába keresek se 14 se 18 körül nem találok senkit aki ne ilyemn tömegribi lenne.. A mai világba aki nem bulizgatós magamutogató hercegnőt akar maga mellé annak csak egy álom egy elképzelés a boldogság, ahogy nekem is :(
2019. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés: neked most a szülinapi felhajtás hiánya esik igazán rosszul, vagy az igaz barátság hiánya?

Mert szerintem (bár erről mindenki másképp vélekedik, nem vagyunk egyformák...) a születésnap sem olyan hú, de nagy esemény, amiért hét országra szóló mulatságot kéne csapni. Tudom, mostanában az a divat, hogy csináljunk minél nagyobb felhajtást, már 8 évesen is tudja az egész környék, hogy születésnapunk van, és tartsunk akkora bulit, amihez képest egy diplomaosztó is eltörpül...

Hát nem tudom... én ezzel nem tudok azonosulni. Nekem a születésnap egy személyes dolog. Persze, tök jól esik, ha a család, meg a közelibb ismerősök, barátok felköszöntenek, de ennyi, és nem több.

Egyébként a 18. életév is erősen túl van misztifikálva. Igen, jogilag ez egy hatalmas lépés, de ha jobban belegondolsz, szinte semmi nem fog változni. Ugyanúgy szüleiddel laksz, iskolába jársz, tanulsz, és ugyanolyan tini vagy, mint egy héttel ezelőtt, amikor még "csak" 17 voltál. Annyi, hogy legálisan vehetsz piát meg cigit, és a bátyád (tudom, hogy nincs, de a példa kedvéért...) nélkül is feladhatsz tippmixet, de ennyi a különbség. Még az ellenőrződet is ugyanúgy alá kell írni a szüleidnek, mint ha kiskorú lennél. Szóval nagyon-nagyon túl van gondolva ez az egész szülinapi, meg 18 éves dolog.

Szerintem igazából inkább az zavar, hogy nincs olyan ember, aki hozzád igazán közel áll... :/

2019. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19 vagyok és soha egy darab születés napom sem volt megünnepelve barátokkal. Itthon szüleimmel volt csak az összes, eleve kis család vagyunk, még a mamámék vannak és kb ennyi. 19 születésnapi bulimból egy kezemen meg tudom számolni hányan voltak jelen!

Barátokkal meg soha nem ünnepeltük. Eleve kevés barátom van meg nekem ezekből kialakulva nem nagyon számít a születés napom mint esemény. Soha nem volt felhajtás, alig köszöntöt fel valaki, mindig csak ilyen csendes jaj de jó hűha de öreg vagy stb. De igaziból soha senkit nem érdekeltem. Ez ilyen. Nem mondom azt nem örültem volna ha másképpen alakul de már késő bánat és nem is rajtam múlt szerintem... Barátnőm meg nincs akit talán még érdekelne és meglepne valamivel (mert barátoktól soha nem kaptam még ajándékot bezzeg én vettem nekik namindegy) szóval az az utolsó reményem, hogy bármilyen szülinapi élményem meglegyen. Csak remélem nem lesz késő és nem a 70. et fogom "először" ünnepelni

2019. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!