Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek a letargia ellen?

Mit tegyek a letargia ellen?

Figyelt kérdés

3 elpazarolt egytemi év után rájöttem, hogy matekból perfekt lettem, de munkából 0 a tudásom és nem is tudtam sehova se jelentkezni mert a teszteken se tudtam semmit igy úgy döntöttemm otthagyom helyette tanulok mást, és önerőből pórbálom matek nélkül megtanulni.


Gondoltam elmegyek diákmunkára addig is mig nem kezdődik az iskola. Ahol 2*4 órát betanultam, nem hivott a szövetkezet, majd mikor felhivtam őket azt kaptam, hogy nem kérdezgettem eleget igy nem hiszik, hogy menne, de van munka és hivni fog pénteken. Nem hivott, majd felhivtam én tovább igérgetett, hogy majd a héten... Itt vagyok 1 hónapja munka nélkül és szarrá unom már magam.


Úgy érzem, hogy csak a közmunka maradt :( Szerintetek is?


2019. márc. 26. 15:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Dehogyis! Próbálj meg valami más munkát keresni. Mi az ami foglalkoztat, érdekel?
2019. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Széles érdeklődési körrel rendelkezem, szóval bármit szivesen elvállalnék ami nem közmunka,mert mégse szeretnék napi 8 órát dolgozni 54 ezerért :(
2019. márc. 26. 16:55
 3/11 anonim válasza:

Nézz körül hátha valami más diákmunka is van. Menj el mittudomén, raktárosnak vagy valaminek, és próbáld ki. Próbálj ki minnél több munkát és ami megtetszik annál maradj.

Ne add fel! :)

2019. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj...még ha valami segédmunkás is, de biztosan találsz ami jobb mint a közmunka. Írd be Google-ba...a megyeszékhelyedet, plusz mittudomén...állást keresek...és tessék. Ha van B kategóriás jogsid akkor már akár a Gls-hez is mehetsz futárnak. De van nagyon sok lehetőség...találsz valami munkát ha keresel. Ha még több kettőnel akkor munkaügyi központ.
2019. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De amúgy a matekot nem szereted?
2019. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Wtf????


Mi f@$zt tanultál az egyetemen? Elhülyülést?

Bárhol találsz munkát csak valhol dolgozni is kell.

Van érettségid, valamilyen szinten beszélsz idegen nyelvet. Ennyi bőven elég hogy munkát találj bármilyen egyetemi városba, pesten meg pláne. Csak hat egy fizikai, minimális szellemi munkával 200-250 ezernél többet nem kereshetsz. Egy kicsit tanuld az életet , a valóságot.

És ha már elég pofont kaptál , menj vissza és fejezd be az egyetemet, hátha találsz való kirakatmelót havi 4-500 ezerért.

2019. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Újságkihordást, szórólapozást vállalj, oda nagyon keresik az embereket.
2019. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én imádtam a matekot, de az a töménység ami egyetemen ment egyszerűen beleuntam! Nem fogok vissza menni elvégezni egy olyan diplomát ami semmit se ér...
2019. márc. 27. 18:20
 9/11 anonim válasza:
Menj valami vendéglátós helyre
2019. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
istenőrizz :D
2019. márc. 27. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!