Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tanácsoltok, hol ismerkedh...

Mit tanácsoltok, hol ismerkedhetnék, hol szerethetnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vannak barátaim, vidéki kisvárosban élek, így nem ugyanazok a lehetőségek, mint mondjuk Budapesten. Innen elég sok fiatal is elhúz, mert nincs sok lehetőség. Így hogyan tudnék ismerkedni, és esetleg barátnőt szerezni magamnak? Moziba járok, de ott nem látom a lehetőséget. Illetve futni szoktam, de az sem egy olyan sport, ahol csak úgy megállok és leszólítom a szembejövőt, hogy héé hogy hívnak, mi a helyzet? Meg aztán nincs is nagy önbizalmam. Gondoltam rá, hogy konditerembe beiratkozom, és ott hátha valami kialakulhat. Szórakozóhely itt talán egy van, de oda is a tinédzserek járnak bulizni, leinni magukat. Szóval hol lehetne ismerkedni élőben? Illetve az is érdekelne, hogy online melyek azok az oldalak, amikre érdemes lenne regisztrálni? Tinder, egy éjszakás kalandok nem érdekelnek. Badoon próbálkoztam, de mintha full halott lenne az oldal, nem hogy nem írnak vissza, de még csak meg sem nézik a profilomat. Amit nem gondolom, hogy azért történne, mert csúnya lennék, hisz külföldi oldalakon egyből visszaír bármilyen kaliberű csaj tök kedvesen, illetve a férfiak is barátkozó szándékkal írnak vissza, nem küldenek el a fenébe.


30 vagyok, és eléggé kétségbe vagyok esve, hogy magányosan fogok elporladni, öregnek is érzem magam. Nagyon szeretnék már egy barátnőt, de egyszerűen bármennyire is zakatol az agyam, hogy hol is találhatnék valakit, vagy egyáltalán ismerkedhetnék, nem találok senkit. Sajnos így még az önbizalmam is egyre csökken.



2019. márc. 31. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tánc, csillagász szakkör, ilyesmik. Persze ha nem érdekel az adott téma, akkor elég erőltetett lenne.
2019. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rákerestem már ilyenekre a környéken, de semmi ilyet nem találok. Pl. szakkör abszolút nincs. Sportolni nem tudom mit sportolhatnék, csak a konditerem jut eszembe. De pl. valami harcművészetre nem tudom szoktak-e ennyi idősen beiratkozni. Nyelvtanfolyamot meg nehéz összehozni, bár hasznos lenne, mert lekéne tenni egy nyelvvizsgát, csak ugye ott is mennyire lehetne ismerkedni. Azon is gondolkoztam, hogy kinézek valamit Budapesten, veszek éves pályamatricát, aztán feljárogatok, csak ugye az ember nem minden ér rá, plusz órákat utazgatni.
2019. márc. 31. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utcán, vagy igazából bárhol ha látsz valakit aki tetszik. Odamész hozzá: "Bocsi meg tudnád mondani merre van ...?" Miután válaszol, kérd el a számát!
2019. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Bp-en sincs habostorta. Itt túlkínálat van... Ha érted :)


Moziban nem érdemes próbálkozni mert oda nem ismerkedni járnak. Sőt, beszélgetni sem tudtok a film miatt.


Az edzőterem lesz a nyerő!!!

Én is ott ismerkedtem meg kb 5 lánnyal.

-Ha megtetszik valaki, ne menj oda.

-Figyeld meg, h van-e palija.

-Pár köszönés után, menj oda hozzá érdeklődj. Pl.:"Szerinted érdemes minden edzés után hasazni? Mennyit szoktál futni" stb Nem érdekel senkit, csak mondjon valamit:D

Kialakul egy párbeszéd, köszönő viszonyba kerültök, de lényeg, h ne nyomulj.

Szép óvatosan dobd be a csalit és hívd el szaabadtérre futni, kajálni.


Nekem mindig bejött. Az sem árt, ha tényleg nyomod a súlyzót. A kerek válltól nedves a bugyi

2019. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!