Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka annak hogy senki...

Mi az oka annak hogy senki nem szól hozzám vagy köszön nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon bánt engem ez a dolog hogy ha én nem kezdeményezek akkor nem vesz senki emberszámba :( hiába ismerkedem meg az elején egy adott emberrel soha nem keres, nem keresi a társaságom, köszönni se köszönne rám. Biztos velem van a baj de mi?
2019. ápr. 4. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szia :)
2019. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Minden ember más, nem mindenki közvetlen.

Barátokról van szó, vagy csak új ismerősökről?

2019. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te nem veszed magad emberszámba.

Mert akkor tudnád, hogy ilyenekkel nem foglalkozunk.

2019. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Kezdeményezés jó dolog. Az emberek elmennek egymás mellett és örülnek, hogy a másik nem rug beléjük, mint a nyugger a buszon mindenkibe.


Ha lesznek ismerőseid, köszönni fognak.


Ha azért nem ismerkedsz meg valakivel, mert nem vesz észre, akkor magadat zárod ki a lehetőségből, hogy legyen köztetek valami. A legnagyobb hiba, hogy úgy viselkedsz, mintha nem is érdekelne. Ettõl nem leszel menõ. Így õ sem fog észrevenni.


Nem te vagy a világ középpontja. Ezt is érdemes felfogni és utána járni a nárcisztikus viselkedésnek, hogy lássad magad kívülről. :)

2019. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Sok a hülye bunkó buta primitív ember aki nem tanult meg köszönni.
2019. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia kedves 5ös, nem láttalak köszönni, csak bemutatkozni.
2019. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok válaszoltam a kérdező kérdésére ne érezze rosszul magát ha köszön valakinek és nem köszön vissza.Sok ember van aki nem tanult meg vagy elfelejtett köszönni.
2019. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy pár ilyen storym. Ha valaki nem köszön, az nem feltétlenül bunkóság. A régi osztalytársaimnak sem köszönök például, mert teljesen felesleges, nem tartjuk a kapcsolatot.


A lépcsőhazunkban szoktam látni néha egy lányt, mivel nem mindig látom, így gondolom a szülei elváltak és az anyukájához jön néha. Volt, mikor láttam, hogy innen megy suliba(egy suliba járunk). Mivel ő elkezdett nekem köszöngetni és nem akartam bunkó lenni így mindig visszaköszöntem, de előre nem köszönök, mivel én végülis nem akarok tőle semmit, akkor meg miért tenném? Sokat gondolkodtam ezen, hogy talán akarhat tőlem valamit, vagy csak őt erre tanították, hogy mindenkinek köszönjön... volt egy időszak, amikor elhatároztam, hogy kicsit beszélek vele, de nem lett belőle semmi, most meg már kicsit fura lenne, hogy több mint fél éve láttam először és most kezdek el vele beszélni.


Na de térjünk a lényegre.

A köszönés szerintem egy tisztelet megadás, üdvözlés, beszélgetés előtti kis szöveg, hogy ne csak egyből rázudítsuk a problémáinkat másokra és azoknak az embereknek adjuk meg, akiket ismerünk, vagy meg akarunk ismerni, vagy valamilyen okból kifolyólag egyszerűen foglalkoznunk kell velük (pl főnök, tanár, stb). Idegeneknek, vagy akikhez valamikor volt közünk, de már nincs, mi értelme köszönni? Most gondoljatok már bele, milyen gáz, hogy minden alkalommal mikor meglátjátok egymást, köszöntök, de soha sem beszéltek? Szóval addig érdemes csinálni, amíg nem kellemetlen számodra, így olyanoknak nem fogok köszönni, akivel nem szoktam beszélni.

2019. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nem lehet, hogy túl zárkózott vagy? Ha szívesen beszélgetsz velem, írj privát üzenetet. :) 25/F
2019. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!