Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki le tudta győzni...

Van olyan aki le tudta győzni a semmittevést?

Figyelt kérdés
Csak vegetálok,és semmi mást. Ugyanazok a napok,célom sincsen.
2019. ápr. 17. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig nincs is annál jobb.
2019. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanezzel küzdök. Régen már legyőztem egyszer, sokat javult az életem akkor, sajnos úgy fél éve visszaestem. Vannak fellángolások, de rövid életűek, összességében egyre rosszabb.
2019. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Céltudatosság. Kérdezd meg magadtól hogy ha belevágsz valamibe miért akarod csinálni? mi a célod vele? miért érzed magad jobban? nekem pl az edzéssel van így. Sokat fogytam, sokat kaptam az edzéstől de mióta elkezdtem (7 hónapja) minden egyes nap rá kell beszélnem magam az edzésre mikor nincs kedvem csinálni vagy nem akarom és lökni kell a saját s*ggem,motiválni. Amit szoktam még mondani hogy az idő ígyis meg úgyis telik ha csinálunk valamit ha nem. Szoktam én is vegetálni, de olyankor tudom hogy megengedhetem magamnak nyugodt szívvel. :)
2019. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Hétvégén eljárok túrázni, most jön a bicikli szezon, illetve a napom nagy részét kiteszi a munka, igyekszem szakmailag fejlődni ha már az emberi kapcsolataim nullák. Illetve minden hétre akad valami, autóversenyek, kiállítások, múzeumok, mozi.


Nem azt mondom, hogy én vagyok a kimozdulás mintaképe, de messze nem csak vegetálok.

2019. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az is előrelépés, ha azt választod a feladatok közül, ami kevésbé fontos, és ahhoz jobban kedved van. Az ilyen típusú embereknél az is visszahúzó erő, hogy azt érezzük, folyton kötelességeket kell teljesíteni.

Ha megcsinálsz valamit, ami bár nem olyan fontos, de még is csináltál valamit, az is előrelépés. Energiát adhat ahhoz, hogy mást is csinálj. Lényeg, hogy mozdulj, és felejtsd e la másoknak való megfelelést.

2019. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokáig én is ebben az állapotban voltam benne, néha még ma is előfordul, de szerencsére egyre ritkábban.


Fontos az önismeret, a kitartás és a céltudatosság. Tudnod kell, hogy mi az, ami motivál, még ha elsőre nehéz rájönni, akkor is. Új hobbikat keresni, az idő nagy részét hasznosan tölteni, a jó időben sétálni, új helyeket megismerni. Nem írtad le a korod, de úgy tűnik, hogy nem dolgozol vagy tanulsz. Ezeken kéne változtatni, különben belesavanyodsz az életbe.

2019. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Felkelek nyomatom a meditációt, utána reggeli, megöntözöm a növényeket, kicsit ülök kint a felkelő napon, megint meditáció, utána kaja, egy séta a kisvárosban ahol lakok (ez minden nap a legizgibb) aztán valami kis munka a kertben (azér csak lájtosan) aztán.., délutáni meditáció, előkészülés a vacsorához (hogy az ősöknek ne kelljen) egy kis teázgatás, aztán valami anime a neten (ha épp van) utána meg kötelező TV nézés.., esti meditáció, alvás.


Ez meg minden nap, és már egy ideje ku... jól érzem magam (34/F)

2019. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
A szabadidőmből kb 2000 órát elvesztettem azzal, hogy számítógépen játszottam (meg is híztam, és a tanulmányi eredményeim is romlottak...) .Nekem elsőre sikerült abbahagyni ezt, elkezdtem edzeni, olvasni, tanulni, és, ha egyikhez sincs kedvem, akkor ezen az oldalon segítek az embereknek. Mindenesetre a semmittevés helyett olyan hobbit választottam, aminek vannak pozitívumai a testi és szellemi egészségemre. :)
2019. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!