Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta vagytok egyedül? Milyen...

Mióta vagytok egyedül? Milyen pozitív élményeket éltek meg?

Figyelt kérdés
Csak hogy motiváljam magam, hogy nem is olyan szar egyedül lenni.
2019. ápr. 18. 07:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a társkeresők jelentős részét elnézve én most tényleg jobban érzem magam egyedül. Nem erőltetem az ismerkedést, de megadom a lehetőséget, viszont elkeserítő, mennyi az önállótlan 30-as (ez az én korosztályom), mennyien hanyagolják el magukat 30-as, 40-es korosztályban, nálam fiatalabb férfiak néznek ki jóval idősebbnek (vagy hazudnak az életkorukról?). Én még tele vagyok energiával, de sok egyedülálló elvan a tévé előtt. Nagyon sok a megkeseredett, és ezt bele is viszik a társkeresésbe, én meg nem akarok az lenni, aki azon erőlködik, hogy megcáfolja, hogy nem, nem mindenki olyan. Tiszta lapot meg az ilyenektől nem kapok, mert ott az előítélet, és már eleve negatívból indul mindenki náluk. Nagyon sokan amiatt esnek ki, mert dohányoznak, vagy el vannak hízva, nálam ezek egyike sem fér bele, nem dohányzom és nem vagyok elhízva, sőt, rendszeresen sportolok.

Nem mondom, hogy mindenki problémás, csak akik megfelelnének, azok jelentős része foglalt, szóval várom továbbra is, hogy összejöjjön egy számomra megfelelő is, nyilván nem ölbe tett kézzel, de azért elég sokakat koptatok le már az elején, mert nem akarom az ő idejüket sem húzni próbálkozásokkal, annak nincs értelme.

2019. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

5 éve vagyok egyedül,volt egy rövid párkapcsolatom közte de olyan rövid volt,hogy igaz sem volt.

Szeretem az időmet saját magam beosztani,a hobbijaimmal foglalkozni,vagy csak úgy lenni és nem kell elszámolnom az időmmel senkinek.

Én is is vágyom párkapcsolatra de nem minden áron.

2019. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!