Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan szoktátok elviselni...

Ti hogyan szoktátok elviselni a magányt, kirekesztettség érzését?

Figyelt kérdés
Én már nehezen,már öngyilkos gondolataim is vannak.Szerintem egy idővel lelkileg összeroppanok,és kimúlok.
2019. ápr. 24. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretek egyedül lenni. Elegem van a sok képmutató emberből.
2019. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
Szerintem is jobb a magány az emberek csak csalódást okznak.én pl örülnék ha nem cseszegetnének folyton.A kutyám értelmesebb mint sok ember.szerez be egy kisállatot vagy valamit. Jobb mint az emberek .nekem kéne kis magány
2019. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Díjnyertes válaszok, csak gratulálni tudok, főleg az elsőnek.
2019. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 1 Ez egy segélykérés te agyalágyult proli. Nem akar ő meghalni.


Kérdező én például mindig jobb kedvre derülök eltöltök egy kis időt a barátaimmal. Ha máshogy nem megy piálunk. De ezzel nem az ivászatra akarlak buzdítani. Az öngyilkosság pedig nem megoldás, elmenekülsz vele a problémák elől ahelyett hogy szembe néznél velük. Miért vannak ilyen gondolataid?

2019. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rám is sokszor jön ez a hülyeség, rossz gondolatok, magány, a múlton való rágódás és hogy minek létezem egyáltalán, semmi értelme semminek stb.

Ha esetleg kibeszélnéd magadból a problémákat az segíthetne, szívesen segítenék ha szeretnéd.

Légy nyittotabb a világra, az élet nem csak a rossz dolgokról szól,vannak igenis jó dolgok az életben.

2019. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!