Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktátok azt érezni,...

Ti is szoktátok azt érezni, hogy senkinek sem vagytok fontosak?

Figyelt kérdés

Tinikorom óta nem éreztem ezt, és nem tudom, hogy normális vagy sem.

Nemrég szakítottunk a párommal több év után, ami meglepő, de egyáltalán nem viselt meg.

Ami miatt ma így érzem magam, az a családom. A húgomért mindent megtesznek, én eszükbe sem jutok. Én oldjak meg mindent egyedül. Ez teljesen szokásos, nem szokott érdekelni, de ma eléggé fájt.

És azóta érzem ezt, hogy legszívesebben eltűnnék egy időre, úgyse vagyok fontos senkinek. Nem szoktam szomorú lenni, nem tudom hova tenni ezt most.


2019. ápr. 27. 20:49
 1/10 DooDo ***** válasza:
63%
Én minden nap ezt érzem:)
2019. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elég szar. Ez így nem jó. Nem tartom magam egy mindennap életvidám embernek, de azért ilyen depis sem szoktam lenni :(

Lassan tényleg lelépek :(

2019. ápr. 27. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem hanem tudom...
2019. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Minden nap ezt érzem. Hétvégék is olyan üresek.

Ugyanez volt amikor kórházba kerültem: nem volt érdeklődés. Szerintem ez az a dolog, ami az élethez pozitívan hozzáálló, jókedvű embereket is megviselné: az emberek nem igazán szokták elfelejteni, hogy "bezzeg amikor kórházban voltam nem volt érdeklődés hogylétem felől".

2019. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is igy érzem
2019. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én is folyamatosan ezt érzem, nemcsak pár napja, hanem évek óta. Már az lenne a fura, ha fontos lennék valaki számára.
2019. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Szintén zenész.


A legszrabb pedig utólag rádöbbenni, hogy mikor azt is hittem, fontos vagyok, kiderült hogy mégsem. (Visszanézve az egész eddigi életemet, yep, sose voltam fontos igazán senkinek, még gyereknek se.)

Hinni/bízni a legrosszabb, megsokszorozza a csalódás mértékét.

2019. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Riki miller ***** válasza:
nekem számítasz
2019. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Riki miller ***** válasza:
veled vagyok
2019. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Napi rutin része xd
2019. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!