Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok ha elakarjátok...

Mit csináltok ha elakarjátok ütni az időt?

Figyelt kérdés

Holnap egyedül leszek itthon.(elmarad a suli, de jó nekem :D)


Korán felfogok kelni és ki fogom takarítani a szobám. Sütit fogok sütni, divatbemutatót fogok tartani magamnak, kutyázok, kifestem a körmeim. Ez lesz délelőtt. De délután relaxálni szeretnék. Végre egy kicsit teljesen egyedül, a barátaim nélkül. Ti mit csináltok ilyenkor? Hogyan kapcsoltok ki? Hogy minden teljesen nyugis legyen? (Valami az olvasás mellett) meg írni is fogok ^^ <- ilyesmi nyugis dolgokra gondoltam. Köszi ha segítetek!


2019. máj. 2. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Lefekszem az ágyra, becsukom a szemem és zenét hallgatok.

Megnézek egy szép filmet, valamit, ami az emberi lélekről szól, elgondolkodtató, nem akció, nem vígjáték.

Régi fényképeket nézegetek.

Ezek mind megnyugtatnak.

2019. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! ^^ (Én az elsőt egyébként a kutya simogatással szoktam egybekötni) tudsz mondani ilyen filmet? (Lehetőleg amit egy tini sem nagyon un meg😅)
2019. máj. 2. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Délelőtt fel se kelnék, aztán kajálnék valamit, kiverném a f..szomat 2x, és beülnék valami film vagy játék elé, este meg bevernék 3-4 sört vacsi után, aztán éjszakáig neteznék. És ezt most nem trollkodásból írom, ezt csinálná egyedül egy 20-as éveiben lévő faszi, ha egyedül lenne egy napig otthon :D

2019. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!