Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 17 éves vagyok, és magányos,...

17 éves vagyok, és magányos, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Sosem voltak nagyon barátaim,inkább haverok. Van más is aki ebben a korosztályban szenved a magánnyal?
2019. máj. 4. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de próbálok nem ezen agyalni napi szinten, hanem elfoglalni magam, akkor is, ha néha nehéz... 18/L
2019. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vársz 1 évet, és a probléma 50%-a megoldódik. :DDD
2019. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majdnem minden tini szeret hasonló dolgokat mondani. Egy részüknél tényleg ez a helyzet, egy másik részük szimplán tini és szereti az önsajnáltatást. Ezt könnyen ellehet dönteni mondjuk azzal, hogy fb-on hány ismerősöd van és a profilképeden hány lájk.

Mi a hobbit, mivel töltöd a szabadidőd?

2019. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedul, velem is ez van. Jóban vagyok 1-2 emberrel de veluk sem sokat beszelek vagy jarok el. Mar egy par eve igy van ez, ugyhogy engem is erdekelne hogy ezen hogy lehetne segiteni, mert egyebkent szivesen baratkoznek, csak felek neki kezdeni.

16/L

2019. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok soha nem volt barátnőm se barátaim. Tudom hogy szar, leginkább az hogy a sok lány nem olyan mint én mert a barátok hiánya annyira nem is izgat, de az hogy minden lány olyan instás beképzelt fajta az jobban nyomaszt, hogy nincs aki olyan mint én. Évek óta nem járok sehova, max a boltba heti 1x.. Így nincs semmi értelme egyedül az életnek, ez van. :( Bár én is jó szar vagyok, nem vagyok olyan bulizós fajta meg ilyesmi mint a többiek, szóval igy esélyem se lenne mondjuk egy szerető lányt találni, bár ezek a feltűnési betegséggel küszködő lányok nem hiszem hogy egy hétnél tovább hűségersek maradnának.. Nem hiszem hogy a mai világba lehetne normális IGAZI barátokat vagy barátnőt találni.. Én már ezekbe nem hiszek és az életbe se, hogy lehet jó..
2019. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irj, ha gondolod
2019. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt még muszáj, valaki válaszolt én meg zenét hallgatok, sorry :D


Somebody get me through this nightmare

I can't control myself


And help me believe it's not the real me

2019. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!