Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, szeretnék ezen változtatni, de nem tudom hogyan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régebben jól elvoltam egyedül is, de mostanában már vágynék társaságra, és egy párra. De nem tudom hogyan változtassak.

Aki ilyen helyzetben volt mint én azt mit csinált?

Találhatok úgy barátnőt, hogy nincsenek barátaim?


22f


2019. ápr. 24. 21:30
 1/2 anonim válasza:
38%
Eléggé lehetetlen az, hogy barátnőre lelj, ha nincsenek barátaid. Az ember társas lény, biztos, hogy nem könnyű barátok nélkül. A legjobb ha cselekedni kezdessz. Próbálj meg több időt tölteni azokkal az emberekkel, akikkel kicsit jobban érzed magad. Beszélgess, társalogj és néha menj el egy kis kiruccanásra velük. Elevenítsd meg magad. Ha látják, hogy tényleg próbálkozol, egész biztos, hogy nem fogank elutasítani és idővel talán meglesz a párod is. Nem tudom mennyiben találod hasznosnak ezt a választ, de szerintem ez kezdetben jó. Sok sikert
2019. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom, bár fiatalabb vagyok... :D
2019. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!