Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes lenne minél jobban...

Érdemes lenne minél jobban elzárkózni a társadalomtól és kerülni az embereket?

Figyelt kérdés

Csak negatív tapasztalataim vannak emberekkel.Egyre inkább utálom őket.

Nincsenek barátaim,de nem is lesznek,mivel mindenki csak kihasznál.Mindenki csak belém akar rúgni.Normális emberek nem léteznek.Az emberek gonoszak.Csak azt nézi mindenki,hogyan tudna nekem ártani.



2019. máj. 5. 18:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Dettó én is ezzel a véleménnyel vagyok mint a kérdező.


Éppen ez miatt nincsenek barátaim, csak nagyon kevés mindenből de már nem bánom, hogy igy alakult.

2019. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Kevesen lájkolnak a faszbúkon?
2019. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Én nem utálom, hanem gyűlölöm ezt a fajt.


Én egyébként szerintem tudnék elzártan élni.


Aki barátom, őt megbecsülöm, de tény, igen, be kell vallanom, hogy egyre nehezebben közeledem emberekhez.

2019. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy csúszós lejtő, amin nem hiszem hogy el akarsz indulni.
2019. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36eves pasi vagyok..fiatalos..nekem nincs szüksègem baratokra..boldog vagyok hamis baratok nelkul..
2019. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

“Ha nem indiszkrét,konkrétan miben ártanak neked?”


Itt a gyk-n azt írta valaki,hogy a barátom lesz és eltűnt.Ez már vagy 10x előfordult.

2019. máj. 5. 21:22
 17/24 anonim ***** válasza:

Hahaahahaha!!! XD LÚZER! XD

Csak emiatt? :D Hány éves vagy? 13?


30 év. Az összes barátom vagy hátba szúrt vagy csak simán kisétált az életemből, továbbra is azt hazudva hogy deeee fontos vagyok nekik!

Az egyiküktől költözéskor segítséget kértem, megígérte hogy jön. Azóta se keres, de sikerült elköltöznöm totál egyedül is. Kicsivel több pénzembe került, de legalább a költöztető srácok jó fejek voltak. Csak egy bútoromat törték össze, nem is rossz.


A párkapcsolat-kezdeményekről (egyikből se lett soha semmi) meg inkább nem is ejtek szót.


Szóval ja. Az emberek nagy mocskos, és nincs az a pénz, hogy én még egyszer elég hülye legyek hozzá, hogy akár csak egyet közel engedjek magamhoz. (:


De ha te komolyan csak a gyakoris lekoptatások miatt keseregsz... pff... bocs, de nagyon jót röhögök ezen. :'D

2019. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

ja igen, cinikus sggfej lettem, hála a sok jóóó barátnak és egyébnek. :D


Öljetek meg érte. Ha tudtok.

2019. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem csak emiatt.Ez a folyamatos lekoptatás csak a jéghegy csúcsa,ami most kiverte a biztosítékot.


Általános iskolában kiközösítettek.Középiskolában kiközösítettek és állandóan szivattak.A barátaim mind csak kihasználtak vagy folyton szivattak.Ha már nem kellettem,eltűntek az életemből.Nagyrészét én magam küldtem el,mert már nem bírtam elviselni,hogy megaláznak.A lányok is csak szórakoztak velem.Gimi után megszűnt a szivatás,de beilleszkedni nem tudtam,barátok nélkül maradtam.A kutya se szól hozzám.

Szóval itt a gyk-n próbálkoztam,pontosabban kiírtam pár barátkozással kapcsolatos kérdést és többen rámírtak,hogy barátkoznának.Vagy volt,hogy én írtam rá egy ilyen kérdés kiírójára.Elkezdtünk heszélgetmi,úgy tűnt hogy jól elvagyunk,de aztán egyik napról a másikra itthagytak,eltűntek.Ez megint hatalmas csalódás,hogy azt hittem valakiről hogy a barátom és itthagy.Nem is tudom hányadszor történik ez már meg.De nem bírom már tovább.Nem bízok már az emberekben

2019. máj. 5. 21:32
 20/24 anonim ***** válasza:

Akkor vagy öld meg magad, ahogy sokan mások (pf nekem is azt kellett volna, de már késő) vagy utáld őket rendesen és szigeteld el magad ügyesen. De ne picsogj. Arra senki nem kíváncsi.

Megpróbálhatsz még visszamászni is de a magunkfajta misfitek sose fognak kelleni a "normális" embereknek.

Szóval válassz. Van három opciód.

2019. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!