Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem változok meg örökre...

Ha nem változok meg örökre magányos maradok?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó,félénk természetű fiú vagyok.Próbáltam megváltozni,de nem tudok.Többször elhatároztam,hogy sportolni tanulni,fejlődni fogok de egyiket sem tettem meg.A félelmeim gátolnak abban,hogy bármibe is belekezdjek.Lányokat soha nem merek megszólítani.De mivel műveletlen vagyok mert nem tanultam,nem is tudnék velük miről beszélgetni.Mi lesz velem így?
2019. máj. 13. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha így folytatód az egyetlen szexuális elmenyed a kezeddel , lesz míg csak élsz.

Keress egy barátnőt. :)

2019. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok beszélgetni lányokkal.Melyik lány jönne össze egy olyan fiúval akiből minden szót harapófogóval kell kihúzni?
2019. máj. 13. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasni, hogy művelődj. Segít a személyiség fejlődésben is, és próbálj beszélgetni az emberekkel.
2019. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet tudok segíteni, de előtte pls elarulod hany eves vagy?
2019. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem például nem zavarna, ha egy fiú ilyen. Én is hasonló vagyok.
2019. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De utolsó válaszoló én nemcsak félénk vagyok,hanem műveletlen is.Nem tudok bármiről beszélgetni. Igazából kevés dolog van amihez hozzá tudok szólni.
2019. máj. 13. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem kell nekik műveltség,elhiheted!


Mondd nekik ezt: -Szia! Tetsző te lány! Tégnap kivittem a moslékot a disznóknak, de túl hígnak taláták! Nem ötték mög! Mist mihő kezdök? Iszó é velem égy mustot? Még a butykosba van itthon, öszöl é szőlőt?


Hidd el,ez elég nekik.

2019. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megváltozol nem fogod érezni milyen jó vagy MOST !
2019. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!