Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem foglalkozom vele hogy...

Ha nem foglalkozom vele hogy magányos vagyok, lehetséges hogy lesz egy barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy olyan mondás is,hogy ha kergeted a pillangót,nem lesz a tiéd viszont ha nem üldözöd csendben leereszkedik rád.Èn sem csajozok most,nem foglalkozom az egyedüllèttel,lefoglom magam,van dolgom bőven.Lehet hogy így előbb lesz barátnőm mintha csajoznék?
2019. máj. 18. 23:48
 1/8 Feelgood35 ***** válasza:

Nem szükségszerűen... nagyon sokat számít ,hogy hogy éled a mindennapjaidat, milyen környezetben mozogsz, hány barátod van, suliba jársz vagy hol dolgozol... jóképű vagy-e,


egy netes társkeresőn nagyon gyorsan szembesül az ember azzal hogy hány embernek kell és hánynak nem... próbáld ki


A személyiségen is rengeteg múllik. Ha alapvetően szeretnek téged a rokonaid, barátaid és örömet leled abban, amit csinálsz és nem vagy egy bányarém, akkor idő kérdése, hogy rádtaláljon a nagy Ő.

2019. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmire nem megyek azzal hogy jóképű vagyok.A belső számít.
2019. máj. 19. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy így előbb lesz barátnőm mintha csajoznék?"


A csajozás, meg az, hogy görcsösen rágod magad a magányodon, két különböző dolog. Ha nem ismerkedsz, szinte biztos, hogy nem lesz csajod, de ráfeszülne, azt tényleg nem szabad.

2019. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az igaz de először sajnos látszatra ítélnek az emberek.
2019. máj. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Feelgood35 ***** válasza:

Ha jóképű vagy hosszútávon nyert ügyed van, hisz a személyiségeden könnyebb változtatni, mint a kinézeteden. Ezt viszont vedd komolyan és olvass olyan témájú pszichológia, szociológia könyveket, hogy hogyan vállj megnyerő, humoros, jókedélyű, intellektuális, jól szocializált pasivá...


Ne aggódj, enélkül is lesz barátnőd szerintem, de nyílván nem mindegy milyen kategória áll majd veled szóba mondjuk 5 vagy 10 év után.


Én 24 évesen csúnya, buta pasi voltam a szocializáltságom megrekedt egy 6 éves enyhén értelmi fogyatékos gyerek szintjén. Utánnanéztem mindennek , 10 évig konditerembe jártam bulizni jártam (egyedül) és 4-5 évet még sikerült "behoznom". Rájöttem a saját hibáimra.


Ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy egy igazán jó nőt meghódítsak. Ráadásul még proli is vagyok és sokszor bunkó is, (nemcsak gyerekes)

2019. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a sült galambot ne várd a szádba
2019. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ja bocs, csak a főkérdésedet olvastam el, így viszont nem igaz amit írtam.
2019. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Psychopathist ***** válasza:
Ahogyan előttem is írták, nem a sült galambot kell várni. De valóban, magamon észrevettem hogy ha nem kerestem görcsösen, nem voltam rástresszelve a témára, előbb eszméltem rá egy esetleges lehetőségre és emiatt gördülékenyebben ment a dolog, így sikerélményben lett részem.
2019. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!