Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kövér lányok mia véleményetek?

Kövér lányok mia véleményetek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki eszméletlenül tetszett, (kb 90-100kg volt) És nagyon szerettem volna felcsípni. Próbáltam tapintatos lenni a lehető legkedvesebben csinálni mindent, de valahogy nem jött össze. Lehet picit gyors voltam vele? XD


Szóval a kérdés:

Ha odamegy hozzátok váratlanul egy jó külsejű fiú mik azok amivel nem lépi túl a határt ha komolyan ismerkedni akar?

1-Szépen megszólít, hogy szimpi vagy és szeretne ismerkedni. Bemutatkozik. Kérdezget: suli/munka, hová valósi, mit szeret... Elmondja, hogy élvezi a társaságát és szívesen elkésrné a mobil számot, vagy facen be szeretne jeölölni.

2-Ugyanaz + rámenősebb, em visszafogott. Pl elmondja, hogy nagyon szereti a molett nőket és nagyon tetszik neki. Szívesen fojtatná a beszélgetést a közel jövőben mondjuk egy kávé mellett, moziban, stb...

Vagy ennyire nem szerettek előre menni?

Mi az ami még elsőre belefér nektek és mi az ami túl sok?



2019. máj. 20. 21:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kövér nőként úgy gondolom érdemes kiemelned, hogy neked a molett csajok tetszenek, különben azt gondolnám, hogy csak valami szivatás vagy fogadás. Hozzám is oda jöhetne valaki. :)
2019. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!