Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 55 éves, elvált nőként egy 30...

55 éves, elvált nőként egy 30 ezres városban, gyári munkával mit csinálnátok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Anyukámról van szó. Elmentem egyetemre, így sajnos már nem tudok neki ott lenni. Nagyon szomorú vagyok, mert szinte feláldozta rám az életét, nincsenek nagyon barátnői,akivel el-eljárkálhatna, a válás óta nem akart sosem párt, bár szerintem már önbizalomhiányos is,mert picit túlsúlyos. Fáj,hogy látom,hogy folyton a jövőn szorong meg a pénzen, próbál munkát váltani,de fél is tőle. Mindig fáradt, hajnal fél négykor kel, hazaér kettőre, alszik,gépezik,tv-zik,olvas és megint alszik. Nem akarom, hogy magányos legyen.

Mit tudtok ajánlani? Próbálom rávenni, hogy próbáljon társkeresőzni, de azon kívül milyen lehetőségei lennének kikapcsolódni, szórakozni és barátkozni?

Esetleg ha valami konkrétat is tudtak Kecskemét környékén azt külön megköszönöm.



2019. máj. 31. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
járjon welnessbe
2019. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ne aggódj, gyári munka mellett nem lesz szabadideje.
2019. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban barátkozhatna, a környékről, a gyárból...de lehet,hogy nem igényli ezt.
2019. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Egy nő esetében a magány mindig saját döntés. Az a nő aki akar magának társaságot az talál is.
2019. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyári munkám van, és soha ennyi szabadidőm nem volt
2019. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked vannak barátnőid? Esetleg még otthonról? Nincs közöttük olyan akinek tudod hogy jófej, laza, értelmes az anyukája? Tudom írtad hogy egyetemre jársz, de gondolom néha haza latogatsz pár napra, vannak szabadságok is.

Sok ember 50 után kezd el igazán élni, mikor már felnőttek a gyereke, senkiről sem kell gondoskodnia..

Ismertem több 60 év körüli akik rendszeresen jártak szórakozni.


Arra gondoltam hogy ha van egy barátnőd elhívhatnád magatokhoz az anyukájàval,(aki barátságos közvetlen,) mikor tényleg ráértek egy délutánt estét együtt tölteni, az sem baj ha egy üveg bort megisztok. Elbeszéllgettek, lazultok kicsit. Aztán ha tudtok olyan szórakozó helyről ami színvonalasabb, idősebbek is járnak felvetitek az ötletet. Vagy akár egy közös kisebb kirándulást tervezhettek, vagy ha lesz Vkinek nemsokára szülinapja, megbeszélitek hogy közösen töltitek egy étteremben. A lényeg hogy ne látszodjón túl nyomulósnak. De ha megkedveli egymást a két anyuka, onnantól nem lesz gond.

2019. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!