Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem tudok beszélgetni,...

Ha nem tudok beszélgetni, mert autista vagyok, attól még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Az iskolában és a munkahelyeken is kiközösítettek,mert nem tudok kommunikálni.Viszont mint minden embernek,nekem is szükségem lenne társra.Egyébként azonkívül hogy nem tudok beszélgetni és nem tudok dolgozni semmi baj nincs velem.Lehet azért barátnőm?Élhetek fogyatékosként teljes életet?
2019. jún. 4. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz képest, hogy nem tudsz kommunikálni, jól fogalmazol. Kérdezz, hallgass odafigyeléssel és ha baja van vígasztald. Akkor nem lesz gáz. Van egy sorozat a Skorpió ami részben ezt a témát is boncolgatja h egy autista és egy átlag ember kapcsolatának milyen buktatói lehetnek. Szerintem nézz bele, lehet finomodik a kommunikációd.
2019. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó azoknak akik tudnak beszélgetni.Én hozzá se tudok szólni egy lányhoz.Nem jönnek a szavak.
2019. jún. 4. 09:46
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak írásban tudsz fogalmazni, szóban nem?


Esetleg egy másik autista lány? Jó lenne?

2019. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

“Egyébként azonkívül hogy nem tudok beszélgetni és nem tudok dolgozni semmi baj nincs velem.”


Akkor nem tudom, mire számítasz, mert a nők két dolgot szeretnek: beszélgetni, és kiszámíthatóan stabil anyagi helyzetet. Nem fognak egy kuka munkanélkülivel összejönni. Talán tényleg próbálj egy másik autistával kapcsolatot teremteni, másképp valószínűleg nem fog összejönni, ez az igazság.

2019. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem hiszem, hogy veled lenne a baj. Hanem azokkal, akik görbe tükröt mutatnak feléd.
2019. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak írásban tudok kommunikálni élőben meg sem tudok szólalni.
2019. jún. 4. 11:17
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Sajnálom! Erről eszebe jutott, hogy az agymenők sorozatban az indiai férfi nem tud megszólalni női társaságban! Aztan alkohol hatására megnyílik, és tud beszélgetni nőkkel is! Próbáld ki, hatha egy kicsit oldottabb lennél! Persze nem azt mondom, hogy legyél alkoholista vagy ilyesmi! De szerintem egy próbát megérne a doloh! Aztán ha beválna, hátha már felismernéd azt a tényt, hogy alkohol nélkül is lehet kommunikálni! Lehet hogy hülyeséget írtam, ne vedd készpénznek! Fel a fejjel drága, majd alakul valahogy! :)
2019. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ritkán iszok alkoholt,még ha részegen megyek oda egy lányhoz csak még jobban el fog utasítsni
2019. jún. 4. 11:48
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Néma is, vagy vagy egyszerűen csak félénk, és zárkózott? Menj el pszichológushoz, akár nőihez, hogy segítsen ezen. Lehet, csak önértékelési problámád van. Ha nem dologozol, akkor miből élsz, hány éves vagy?
2019. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként hány éves vagy? Nincs valami terápiára mód, amiben leküzdhetnéd a szégyenlősségedet?
2019. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!