Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem találni olyan fiút, aki vágyik a szerelem érzésére, párkapcsolatra is, viszont a szexre nem, vagy legalábbis képes lenne elfogadni, hogy engem egyáltalán nem vonz a dolog?

Figyelt kérdés
Ezen kívül még vannak olyan tulajdonságaim, amelyek esetlegesen kizáró tényezők lehetnek, de azt gondolom, hogy talán az intimitás részben való elutasítása lenne a legerősebb szakító ok.

2019. jún. 11. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is olyan lányt keresek jelenleg akinek nem a szex a fő vonzereje,tudunk sokat beszélgetni,romantikázni stb.


Az,hogy elzárkózol az intimitástól az pontosan mit jelent? Belefér például az összebújás,csók,tapi,petting?


Nem lehet hogy csak idő kell hogy megnyílj és vágysz a szexre is,csak nem egy pár nap ismeretség után?


Kicsit kifejthetnéd.


(19/F)

2019. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Aszexuális vagy? Lehet találni persze, nem te vagy az egyetlen. De azzal tisztában kell lenned, hogy valóban aszex vagy-e, vagy más okoknál fogva nem kívánod jelenleg a szexet, esetleg nem is próbáltad még? Kort nem írtál.
2019. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én ilyen szürke aszexuális szerűség vagyok, szóval nekem nem fontos a szex annyira. Ami viszont nagyon fontos, nekem kell a testi kapcsolat, és ez nem a szexben nyilvánul meg, de összebújva tv, ölelés, együtt alvás, stb, stb. Ezekből nem adnék.


A szex pedig olyan, hogy ha szerelmes lennék, nekem azért megfordulna a fejemben. Ha átbeszéljük, és ok, egyáltalán nem akarná a párom, akkor nyilván, legyen. Nem emiatt fogok valakiből kiszeretni.

2019. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aszexuálisnak hívják. Tehát ilyen párt kell találnod.
2019. jún. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindenre van esélyed csak keresni kell,én is ilyen vagyok :-)
2019. jún. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kicsit jobban ki kellett volna fejtenem. Szóval, az intimitástól nem zárkózom el teljesen, a csók természetesen alap lenne, illetve a simogatások, érintések is. Időnként talán a pettinget (orál) is bevállalnám, de megmondom őszintén annyira nem kívánom a dolgot. Eddig egyszer volt barátom, szerelmes voltam belé, nagyon jó volt a kapcsolatunk egy rendes, megértő srácról volt szó. Viszont egy idő után elhidegültünk egymástól, ebben lehet a távolság is közrejátszott és végül úgy döntöttünk külön folytatjuk tovább. Vele pettingeltem is párszor, de mindig elég nehezen vettem rá magam, csupán az ő kedvéért, sohasem azért, mert én annyira vágytam volna rá, de megtettem érte. Ugyan ő sem erőltette a szexet, de látszott rajta, hogy szeretné, csak nem erőszakoskodott. Lehet, hogy bizonyos idő elteltével ez is szakító ok lett volna, de nem ezért váltunk el egymástól. 18 éves vagyok egyébként.
2019. jún. 12. 06:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig 21 éves vagyok,szívesen megismernélek és találkoznák veled.
2019. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!