Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van-e valaki, aki részben...

Van-e valaki, aki részben magára ismer? Vélemények esetleg?

Figyelt kérdés

Az alábbiakban egy külföldi oldalról származó eszmefuttatás magyar fordítása, amely egy aszociális kocka / weeb várható életútját hivatott leírni:


Hadd toljak ide egy összefoglalót arról, mi lesz az életeddel, ha nem változol át normalfag*-gé, és hogy az az érzés sehol nincs ahhoz képest, ami most jön.


18-20: Vége a középiskolának, és sz*rhoz sincs kedved. Ez rendben van, meg kell találnod magadat, legalábbis ezt adod be a szüleidnek. Eközben mindenki más főiskolára megy, gazdasági iskolába, olajmezőre, bárhova a p****ba. Elkezded érezni, hogy a versenyben alulmaradsz, de még mindig teljes nyugalommal elhesegeted ezeket az érzéseket.


21-23: Talán próbálkoztál valami főiskolával, és kibuktál, esetleg kivágtak a munkahelyedről mert egy autista vagy. Mindenki más lediplomázik, karriert épít, míg te egy centit nem fejlődtél középiskola óta. A pánik már érezhető, a családod aggódik, de még mindig azzal áltatják magukat, hogy biztosan csak későn érő típus vagy. Természetesen semmi emberi kapcsolatod nem volt az elmúlt 5 év alatt, szóval hova a f****a érnél?


24-26: Hogyhogy mindenki hirtelen házasodni kezd? Az érzés, amikor a "nincs barátnőm" kifejezés elkezdi értelmét veszteni, mert az összes potenciális barátnő-jelölt már rég elkelt. Eközben egy szép nagy kráter díszeleg az önéletrajzodban, és az össz meló ami szóba jöhet, azt minden reggel a Home Depot előtt osztják ki az illegális bevándorlóknak. Az eddigi hobbijaid folyamatosan veszítenek a vonzerejükből, egyre nagyobb erőfeszítést igényel, hogy egy új animét kezdjél nézni, vagy valami videojátékkal múlasd az időt. Néha rád tör az optimizmus, hogy meg tudod változtatni az életedet, de a való élet keménysége hamar letöri ezeket az a törekvéseidet.


27-29: Ezen a ponton biztos vagy benne, hogy a családod rühell, és csak annyira tolerál, mint egy szúnyogot a nyári éjszakában. Az évtizednyi bezártság mentálisan és fizikailag is egy koravén sz***á változtatott. Lehet, hogy még valami krónikus nyavajád is lett attól, hogy egész nap a seggedet meresztetted. A napi szinten előtörő megbánás és önsanyargatás felzabál, lassan rákapsz az alkoholra vagy a receptre kapható gyógyszerekre, hogy valahogy megkűzdj a gondolataiddal. Itt már marhára nem érdekel, hogy lesz-e barátnő, vagy valami értelmes meló; csak annyit szeretnél, hogy valaha büszke legyen rád a kib****tt életedben, de ahogy letolod a kilencedik sörödet is aznap, rájösz, hogy még ez is a normalfag*-ek kiváltsága.


30+: A vég.


*normalfag: Egy olyan személy pejoratív megnevezése, aki a társadalmi elvárások többségének megfelel.



2019. jún. 15. 00:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ilyen vagyok, csak hosszabban elnyújtva
2019. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sok volt a 4chan
2019. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én igen. Gimi után vidéki kis faluból infós egyetem. Társasági életem sose volt. Egyetem után több év csak fusi melókkal, vagy munka nélkül depressziósan. Most egy suffi cégnél vagyok fél éve. 26/F. Remény nuku.
2019. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

21-23

Annyi különbséggel hogy felsőoktatáshoz sose volt közöm.Egy rossz érettségei és egy szakma megvolt amihez nem értek semmit.Még akkor se ha szét tanultam volna magam...munkahely pipa de annyi különbséggel hogy én hagytam ott.Szülők esete stimmel és a többi is.


Annyi eltérés van hogy nem vagyok "tipikus kocka" se anime világban ragadt ember.Nem animézek.A videójátékok is untatnak már évek óta.

Olyan 18 éves koromig játszottam aktívan.

De a többi passzol :D

2019. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy az utolsó 27-29 nagyon hasonlít egy doomerre :D
2019. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen már kiégtem, túl vagyok a drogokon, nem piálok de a xanax megy 20 mg-be akár simán. De nekem a kisgyerek korom se ér többet a fosnál, nekem soha nem voltak céljaim, 5 mentális zavarral állok érettségi közepén. Nem tudok tenni magamért, nincs bennem élni akarás, ez a baj. Valami már kiölte belőlem az életösztönt, talán 14 voltam mikor még egy cseppnyi volt bennem belőle. Már az emléke is homályos, hogy milyen érzés akarni az életet.
2019. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 13-as vagyok, a sufni cég felmondott nekem. Most vagy munkanélküli leszek, vagy vajmi ótvar melóm lesz.
2019. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!