Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire szánalmas egyedül ha...

Mennyire szánalmas egyedül ha egyedül lemegyek a Balatonra strandolni?

Figyelt kérdés

28/F


Amíg volt párom két évvel ezelőttig addig rendszeresen vele jártunk le arra a strandra. Most nincsenek már pár éve haverok se, így tök egyedül vagyok. A munkatársak családosok mind.

Itt ez a dögmeleg hétvége, úgy vagyok vele, hogy elmennék, de tartok tőle hogy hülyének fog nézni a többi ember, meg biztos zavarban is leszek, hogy mindenki a párjával és barátaival van ott.

Ti rosszat gondolnátok ha látnátok ott egy ilyen egyedül strandolgató embert?


2019. jún. 15. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lúzer. Sokakat foglalkoztat hogy mások mit gondolnak vagy gondolhatnak róluk és ez félelmet generálva visszatartja őket bizonyos tevékenységektől.

Én boldogan elmennék egyedül bárhova, de nem tehetem, mert vak vagyok és korlátozott, hogy hova tudok egyedül elmenni.

Szerintem élj a lehetőséggel, hogy bárhova el tudsz menni egyedül és ne foglalkozz vele, hogy mit gondolnak, vagy gondolhatnak mások. Egyébként nem hinném hogy bárki foglalkozna bárkivel, aki egyedül van, de ha mégis (aminek esélye nem túl nagy), soha az életben nem látod viszont őket.

2019. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem a nepszerutlen embereket,en is az vagyok!😃

De van baratom,most nem akarok ismerkedni.🙂

2019. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi se vagyunk jo tarsasag a baratommal,csak egymasnak.😄
2019. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

A lanyok viselkedese meg,akik kinevettek,oket minositi,.

Engem is ki szoktak nevetni,meg a baratomat is sokszor.

Nem lehet megszokni,tudom,milyen.

Egesz eletemben kinevettek,levegonek neztek.

Csak a baratom vesz komolyan es o nem nevet ki.

2019. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Hányan utalnak es hanyan szeretnek?"

Tobbit lasd itt,en irtam ki a kerdest.

2019. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Most egy hete voltunk a Velencei- tonal es lattam egy maganyos ferfit,a motorja mellett napozott a fuben a vizparton a tobbi ember kozott. Meno! Arra gondoltam,mikor lattam.30-40-50 eves lehetett,az arcat testet nem is figyeltem,az most nem lenyeges. Nem az a lenyeg. Csak valahogy ugy vaganynak tartottam. Csak elsetaltunk mellette.
2019. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!