Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon életre valótlan vagyok...

Nagyon életre valótlan vagyok ha nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sem fiúkkal sem lányokkal. Sosem voltak barátaim, barátnőm, ami nagyon rossz érzés. Nagyon hiányzik. Régebben inkább az hiányzott hogy nincsenek barátaim, de mostanában már inkább a barátnő hiányzik.

Szerintetek emiatt nem vagyok életrevaló?

Annyira rossz hogy szabadidőmben nem tudok senkivel sem találkozni. Meg nem tudok senkivel sem nyaralni menni, mert már a szüleim nem visznek. Meg én is inkább már egy barátnővel szeretnék, így 22 évesen.


Viszont pl munkahelyemen megállom a helyem, csak az ismerkedésben nem.


Üdv.


2019. jún. 17. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Inzrovertált típus vagy. Nem életképtelen. Lehet olyan belső gátlásaid/félelmeid vannak amik miatt nem mersz/akarsz tudat alatt ismerkedni. Ezeken elsősorban jó önismerettel lehet segíteni. Meg javaslott egy jó pszichológus. Olyan embertől kapsz tanácsot akinek ez a munkája. Néha jó az embernek kiönteni a lelkét egy idegennek aki objektív nézőpontból tud tanácsot adni szemtől szembe.
2019. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem megy? Mi jelent problémát? Erre keresd elösször is a választ
2019. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!