Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tinder: másnak is így el...

Tinder: másnak is így el tudja rontani a kedvét?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este felmentem Tinderre elalvás előtt, áttettem a felhasználók sorrendjét arra, hogy a legutóbb aktívakat mutassa. Már picit álmos voltam, de az első nő nagyon ismerős volt. Azokat a gyönyörű szemeket (tényleg azok) már láttam valahol, gondoltam. Ahogy végiglapoztam a képeit, rájöttem, hogy ő a fogorvosom. Fiatal, aranyos, értelmes nő. Mindig nagyon közvetlen, barátságos, ha ott vagyok. Jobbra húztam, nem lett match, amin persze nem lepődtem meg. Viszont ez elgondolkodtatott, meg picit elszomorított. Nekem szinte soha nincsenek match-eim senkivel. Jó, persze, nem vagyok egy szuper jóképű alak; vékony vagyok, inkább kisfiús, de azért voltak barátnőim, alkalmi kapcsolataim. Bár tény, a legtöbb nem ilyen direkt módon. Mindenesetre azt gondolom, hogy mindent összeszedve nem vagyok a legrosszabb választás.

Mostanában viszont semmi. Egyre több embertől hallom, hogy Tinderen ismerkedtek meg, lány barátaim folyamatosan onnan randiznak. Instagramon több ismerősöm is kövei a Tibi Atya megalkotójának oldalát, ahol az ember folyamatosan a saját "vicces" tinderes beszélgetéseit teszi fel. Meg hát a lány ismerőseim is férfiakkal randiznak, tehát sokaknak beválik. Az más kérdés, hogy a srácokról folyton kiderül, barátnő mellett tindereznek, de nekik akkor is beválik.

Nekem viszont nem. És tök mindegy, hogy sima selfie-ket, utazásos vagy kutyás/macskás képeket teszek fel, senkit nem érdeklek. Senkit nem érdekel az életem. Elérhetek bármit az életben, utazhatok, megvalósíthatoma terveimet, ugyanúgy a "start swiping to match with other users" fogad. Ez nagyon elszomorít.


2019. jún. 18. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Velem a tinder az egyik legjobb dolog ami életemben történt velem, már nagyon sokat szexeltem onnan, az egyetlen értelmes ingyenes társkereső a piacon.


29F

2019. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne keseredj el.
2019. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nos, akkor gratulálok, első. Én mondjuk nem akarok "nagyon sokat szexelni" onnan, sem máshonnan. Egy normális kapcsolatot szeretnék, ennyi a vágyam.
2019. jún. 18. 12:40
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
tinder egy szexpartner kereső
2019. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Valaki erre használja, valaki arra. A kérdés szempontjából viszont lényegtelen.
2019. jún. 18. 12:44
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szóval nem tudja így el rontani a kedvem, ahogy olvasom az 1# válaszolót így most fogom magam és le töltöm én is a tindert,ezekután még boldogabb leszek ha heti 2-3 sex össze fog belőle jönni.

21F

2019. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Énis próbálkozok vele, de még egy beszélgetésig se jutok, pedig én se arra hajtok, hogy megdugjam az egész appot, dehát, nem sikerülhet minden az életben. 23/F
2019. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Mikor fogják már fel a magyarok, hogy a tinder szexpartnerkereső..
2019. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy "a magyarok". Van rengeteg személy, akinek magyar az anyanyelve, stb. Az alkalmazás meg az, amire használják. Ha két ember társkeresésre használja, akkor már arra is való.
2019. jún. 18. 13:52
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Az alkalmazás meg az, amire használják. "


Ez így van. Tindert mindenki szexpartner keresőnek használja.

2019. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!