Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül sikerülne ez így?

Egyedül sikerülne ez így?

Figyelt kérdés

Egyetlen dolog van ami most visszafog az élettől.

Tényleg ilyen fontos.

Budapesten szeretnék dolgozni, de sosem közlekedtem ilyen gőzgépekkel, hajókkal vagy mik mennek ott. xd

Vagyis villamossal meg busszal stb.

Keletiből mennyire nehéz kicsit messzebbre eljutni vagy egyáltalán hogy működnek ezek a dolgok? Olyannak aki a világát nem tudja.

Van ilyen havi jegy, ami bp-n mindenre jó? És az mennyibe kerül kb?


2019. jún. 21. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
ez ugye vicc?
2019. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi lenne vicc ezen ember? Meg minek viccelnék te hol élsz?
2019. jún. 21. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem nehéz a közlekedés ha ésszel és türelmesen közlekedsz. A bkk futár applikációval meg minden rendben fog menni, csak hagyj időt magadnak hogy beletanulj😉 Ha diák vagy akkor a havi bérlet 3450 Ft ha felnőtt akkor 10000 Ft körül mozog! Sok sikert! Ne állj a féllemeiddel a saját utadba!😉
2019. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne vicc, biztos tanyán él. Van napijegy, havi bérlet, meg sima menetjegy. Te döntőd el, neked mi a jó. Ha van neted, ( mert van), nézegesd jutubot.
2019. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszi szépen, én arra a részére gondoltam ügye, hogy az a város nagy, azt még gyalog is eltévednék lehet.

Most ha valaki faluról odamegy, itt még busz sincs meg semmi, talicskába tologatjak az embereket dik... érted :)

Na mindegy nem tudom, majd keresek akkor valami appot.

2019. jún. 21. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
mindezt egyetlen google keresésből megtudhattad volna. van bkk futár, van google maps, vannak emberek az utcán akiktől segítséget lehet kérni. úgy teszel mintha a középkorban lennénk, rácsodálkozol a villamosra meg a buszra. röhejes
2019. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem csodálkoztam rá semmire, te aki ott nőtt fel könnyen ugatsz, gyerekem. :)

Én csak arra voltam kíváncsi, ha valaki elsőnek megy oda, honnan tudja melyik idétlen villamos meg ilyesmi hova megy meg stb. Bár ha belegondolok tényleg nem lehet nehéz, vagy mittudomén. Azért köszi.

2019. jún. 21. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
6: "vannak emberek az utcán akiktől segítséget lehet kérni". Biztosan(...), mikor az emberek nagy része, ha valaki kérdezni szeretne a másiktól nem lehet, mert az egyből kéregetőnek gondolja.
2019. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 én is falun nőttem fel, nekem is tartott egy kis ideig mire hozzászoktam a közlekedéshez. google, ismerősök, gyalogosok, mindenkitől kértem segítséget, akitől csak tudtam. nem nagy ügy pesten közlekedni
2019. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!