Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha meg akarok halni?

Mit tegyek ha meg akarok halni?

Figyelt kérdés
Leérettségiztem. Elmegyek a sulimból, egyetemre mennék, de azt sem tudom mit szeretnék. Undorodom a világtól és az emberektől és a borzalmaktól amik ezen a világon vannak. Nem érzek motivációt arra, hogy éljek. Kisebb tinikoromban voltak ilyen tinis "depis" korszakaim de mindig jó kedvem van társaságban. Viszont most teljesen más amit érzek. Utálom a világot, az embereket, magamat. Értéktelen vagyok és gyáva élni és meghalni is. Nem bírom elviselni. Egyik legjobb barátom akiről azt hittem testvérként szeret kilépett az életemből.. senki nem hallgat meg igazán, mindenkin látom, hogy teher nekik ha esetleg beszélek őszintén az érzéseimről, nem veszik komolyan, hogy mennyire meg akarok halni. Már el is terveztem hogy mikor és hogyan teszem meg, de mégis félek tőle.. mit kellene tennem. Van értelme küzdeni?
2019. jún. 21. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet összeszedetlenek a fenti dolgok csak nehéz összetömöríteni egy kérdésbe, hogy miket érzek..
2019. jún. 21. 21:08
 2/9 anonim válasza:
67%
Mindig van értelme küzdeni hidd el! Hatalmas dolog amit kaptál. Élhetsz!! Ne dobd el magadtól. Vannak mélypontok mindenkinél én is tudnék mesélni én is voltam úgy hogy elgondolkoztam jobb lenne meghalni. Ugyan úgy nekem is volt egy majdnem 20 éves barátságom amiből a másik fél kilepett.. Tudom milyen érzés de véletlenek nincsenek! Jön majd egy új és jobb dolog. Tanuld meg hogy eső nélkül nincs szivárvány! Kitartást és ha bármi baj van írj nyugodtan ha gondolod és nemtudod kinek kobeszelni! ❤️
2019. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki így van ezzel, nyilván sokkal jobb lenne öntudatlanul beleolvadni a Semmibe, vagy újrakezdeni az életet mint egy Restart game-t.

De élsz, és okkal élsz, feladataid vannak, számítanak rád mások. Sok dolgod van még a többi emberrel, és nekik is veled. Ha majd mindennel végeztél, mindent megadtál amivel tartoztak és minden megkapták amivel neked tartoztak, akkor gyors és fájdalommentes halál lesz a jutalmad, de addig míg feladatod van.

2019. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2019. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress valami értelmesebb dolgot itt csak hunék vannak.
2019. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, és nekem sincs megoldásom. Az élet értelmét nekünk kell megtalálni, senki nemfogja helyettünk. Tenni is nekünk kell, hogy jobban érezzük magunkat, de könnyebb csak ücsörögni a szarban, hogy még jobban bele süllyedjünk. Tapasztalatból beszélek. Engem is megrémíszt a gondolat, hogy milyen a világ, és mégjobban szégyelem magam, amikor tudom hogy én vagyok a világ. Mármint amilyen embereket szidok, én is olyan vagyok. Ez a legrosszabb az egészben. Írj privit, ha gondolod, elbeszélgethetünk mi b assza csőrünket a világgal kapcsolatosan... :)
2019. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van értelme küzdeni. Tragédiák miatt összeomlott az életem, amikor összeszedtem magam, akkor aljas embereke kihasználva a megzuhant állapotomat anyagilag teljesen tönkre tettek, ősszel már a vöröskeresztnél voltam ételosztáson. Annyira, de annyira mélyen voltam, hogy azt szavakkal nem lehet kifejezni. A legmélyebb sötétségben elgondolkoztam, hogy lehet feladom, de ekkor elkezdtem gondolkodni: mi értelme, ha egy faágon himbálózom és befejezem a játékot? Így már semmit se tudnék helyrehozni, senkin se tudnék segíteni a tapasztalataimmal és akik az árokba rúgtak és hátba szúrtak azok is megúsznák. Ekkor elhatároztam, hogy bármennyire is nehéz, soha, de soha nem adom fel, ha kell az utolsó csepp véremig küzdök a jóvátételért, az igazságért, és előbb utóbb eljön majd a pillanatom. Türelem kell hozz, hit és erő. Hidd el vannak jó emberek is, akikre számíthatsz, nem mindenki aljas mocsok. Fel a fejjel, én a pokolból jövök vissza, az adjon erőt neked is, hogy mindig van remény, csak legyen hited.
2019. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg abbahagyhatnád a picsogást és elhúzhatnál dolgozni. 18 évesen kicsit nevetséges a világfájdalmad.

Elég unalmas de kb 4 millióan csinálják rajtad kivül az országba.

2019. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj pontosan? Van kedved beszélgetni?
2019. jún. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!