Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha személyesen sem jó ismerked...

Ha személyesen sem jó ismerkedni meg az interneten sem hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Az internetes párkeresést nem nagyon javasolják,ezt meg is lehet érteni,sok a komolytalan,link nő.A személyes ismerkedést meg azért nem mert a lányok,nők nem szeretik ha idegenek leszólítják őket az utcán vagy buszon,bárhol.És ha mégis így tennék lekoptatnának úgyis a szokásos szöveggel.Utcán nem ismerkedem,Nem ismerlek,sietek,van barátom stb.Gondoltam már könyvtárra is,De oda meg olvasni járnak nem ismerkedni.A szórakozóhelyre meg szórakozni mennek nem ismerkedni.Azt hiszem így egy prostinál fogok kikötni.
2019. jún. 28. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

A prostik sem akarnak ismerkedni, sem párkapcsolatot tőled. A barátnő valamivel több annál, hogy csak egy lyuk legyen amibe üríthetsz.


A titok nyitja a mértékletességben van, azaz az interneten sem tárod ki az egész életed, és személyesen sem azzal támadsz le valakit hogy barátnőt keresel. A kettő között megtalálod a szükséges és elégséges mértéket, hogy hol és mennyire kell nyomulni hogy elindul egy normális beszélgetés, és ahogy az mélyül, úgy lehet más szintre lépni. Te úgy vezeted le vagy értelmezed az egészet, hogy mindent egyből bele a közepébe kezdenél, ami rossz megközelítés.

2019. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És attól hogy elutasítanak, már próbálkozni sem szabad? Egyébként meg rengeteg lehetőséged van, többek között az olyan helyek, ahol például társasozni is lehet. Ott beszállsz egy szimpatikus brigádhoz ha engedik, és kész.
2019. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a szórakozóhely alkalmas az ismerkedésre.
2019. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A netes társkeresőn sok a link csaj az igaz. Főleg 30 felett. Abben a korban a normálisak már férjnél vannak, a társkereső meg tele van link csajokkal. De ki lehet fogni ott, normálisakat is, csak az nagy ritkaság.
2019. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aztán szűz vagy még?
2019. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz.
2019. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pl a könyvtár szerintem nem jó példa. Ott simán lehet ismerkedni. Főleg ha van kávézó része, vagy olyan előtér, ahol várakoznak emberek könyvvel a kezükben.
2019. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A neten eggyàtalàn nem lehet ismerkedni nekem volt màr olyan hogy neten hónapokig beszélgettem valakivel és utàna egy személyes talàlkozora se volt hajlandó. Illetve ahogy mondtad tele van komolytalan lànyokkal akik csak azért vannak mert unatkoznak a kedvencem akik a herceget vàrjàk xd nem vagyok csúnya de tinderen megesett hogy nem is lett matchem mert ugye oda a lànyok többsége àtlag feletti pasikat jàr keresni.
2019. jún. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok fönt egy társkereső oldalon sem.Nem akarok idegeskedni.Mert ha ráírnék egy lányra és az nem írna vissza úgyis ideges lennék.
2019. jún. 29. 10:37
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es járok könyvtárba ott az emberek nézelődnek,olvasnak,valóban van kávézó része is,De ott az ismerősükkel,barátnőjükkel csevegnek a lányok.
2019. jún. 29. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!