Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Hogy barátkoztak?

Nemrég költöztünk Siófokra és nem ismerek senkit. Lenne tippelek, hogy egy félénk ember, hogy barátkozzon?

Próbáltam faces csoportokba 0 sikerrel.

19/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, ismerkedés

2019. jún. 29. 21:43  Privát üzenet  

A válaszok
Sportot javaslom!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. jún. 29. 23:00 Privát üzenet
Iskola, munka, sport, hobbi, valamilyen közösségbe kerülj be és onnan minden sima

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. júl. 1. 09:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Iskola szeptemberig kilőve,munkaba meg egyedül vagyok. Hobbi bármilyen számítógépes cucc,focipályát meg nemláttam még. De köszönöm megpróbálok szétnézni:)

# 3/4Időpont 2019. júl. 2. 04:38 Privát üzenet
Szabd kérdeznem, hogy hogyan próbálkoztál Facebookon csoportokban ismerkedni? Milyen fajta csoportok voltak? :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. júl. 3. 22:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Harry Potterben a Mardekárosok barátkoztak más házasokkal (nem Malfoyékra gondolok)?
A keresztes hadjáratok idején az arabok és a keresztények tényleg barátkoztak egymással?
Középiskolában nem barátkoztak velem a kinézetem miatt . Szinte állandóan vörös volt a szemem mivel sokat ültem gép előtt . Később elmondta egyik osztálytársam hogy azert nem...
Középiskolában nem barátkoztak velem a kinézetem miatt . Szinte állandóan vörös volt a szemem mivel sokat ültem gép előtt . Később elmondta egyik osztálytársam hogy azert nem...
Hogyan barátkoztak egy ex-iskolatárssal?
Miért róják fel az oroszoknak Basszár el-Aszad támogatását, amikor az amerikaiak és európaiak is barátkoztak ugyanúgy diktátorokkal?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!