Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sem igaz hogy...

Szerintetek sem igaz hogy minden ember különböző? Hogy nem vagyunk egyformák?

Figyelt kérdés
Szerintem nem teljesen igaz.Én már sok emberrel megismerkedtem,sok lánnyal is és azt vettem észre hogy például megismerkedtem 10 különböző lánnyal,akik teljesen különböztek,de a 11.lány olyan volt mint az első lány akit megismertem.Ugyanaz a gondolkodás,ugyanaz a stílus,még hasonlított külsőleg is a 11-es lány az 1.lányra.Tehát ez nem igaz hogy minden ember különböző mert nem az.
2019. júl. 10. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha hasonlítok valakire akkor már nem különbözöm tőle?
2019. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezért is van az,hogy valaki barátnőt szeretne és nem talál mert visszautasítják.Hiába ismerkedik meg ezer lánnyal is,ha mind a 10. ugyanolyan.
2019. júl. 10. 13:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz. Nyílván különbözik minden ember, de az is tuti, hogy nem mindenki egyéniség.
2019. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Öszintén szólva annyi ésszel, amennyi neked van a kérdésed meg a válaszod alapján, nem csoda, ha nem találsz barátnöt!
2019. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-es én nem azt mondtam hogy akik külsőleg hasonlítanak egymásra azok belsőleg is.Biztos hogy sokan vannak olyanok belsőleg mint te.
2019. júl. 10. 13:21
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es most nem rólam van szó.Az emberek többsége egyformán de legalábbis hasonlóan gondolkozik.
2019. júl. 10. 13:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked nem magyarázták ezt el normálisan. Ha létezne két egyforma ember, az azt kellene jelentse, hogy mindenben egyformák. Szóval ha mondjuk a két lánynál maradunk, egyformának kell lennie a sminknek, a testtartásnak, annak, hogy mi jut eszükbe xy tárgyról, dologról, hová szeretnek járni, milyen színűre festik a körmüket... Ahogy ezek eltérnek, máris nem egyformák, csak nagyon hasonlóak. Még az egypetéjű ikrek sem 100%-ig azonosak, pedig attól jobban nem lehet hasonlítani másra.
2019. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ember ugyanaz.

Van 2 frizura ami menő, mindenkinek az van. Öltözködés is.. szinte mindenkin egyforma jellegű cuccok vannak.


Személyiséget nézve meg a legtöbb ember akivel találkozok üres. Semmi érdeklődési körük, hobbijuk.

Csak úgy vannak.

2019. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól még, mert vannak hasonlóságok, még ugyanúgy vannak különbségek is. Tehát igen, mindenki különbözik egy kicsit a többiektől. Csak van, akitől jobban, van, akitől kevésbé.
2019. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon hasonlóak, de még az egypetélyű ikerpárok is különböznek valamennyire
2019. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!