Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két teljesen különböző ember...

Két teljesen különböző ember kozott lehet hosszú távú barátság?

Figyelt kérdés
Teljesen különbözőek vagyunk és bar eddig csak össze össze futottunk de jól ki jöttünk a rövid időben. Viszont most egy hétig egymás mellett, sok volt a nézeteltérés. Szerintem ennek leáldozott, nektek vannak ilyen tapasztalataitok?
2018. szept. 18. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért vagytok olyan sokat együtt.Hogyan lettetek barátok? Toleranciával lehet kezelni a különbözőségeket.

Nekem van egy tőlem teljesen különböző személyiségű barátnőm. Szerintem a kényszer hozott össze bennünket, de már 2 éve rendszeresen összejárunk. Ő mindig elmondja mit csinált aznap,mit főzött, azt hogyan. Én csak azért főzök mert muszáj. Ő is meghallgat engem. Témáim inkább munka, tanulás. És még sorolhatnám a végtelenségig. Mégis jó kikapcsolódás sétálni a parkban jó időben. Esetleg beülni valahova. Szóval szerintem lehet.

2018. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon élvezem az olyan emberek társaságát, akik különböznek tőlem, de csak ha ritkán találkozunk. Keresem a társaságukat, de ha minden nap találkozni kell, akkor egyre több a nézeteltérés. Tehát pl. lakótársnak nem alkalmasak számomra ilyen emberek.
2018. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én esetemben kiegészítettük egymást, kölcsönösen adtunk egymást, azonban a környezet lehúzott, így vége lett.
2018. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én baráti társaságomban szélső balostól széljobbosig, 8 általánost végzettektől doktoráltakig, munkakerülőktől vezető fejlesztőkig meg befutott színészekig van minden. Tizenéves korunktól jóban vagyunk, mindenki sokat változott, de az nem, hogy tiszteljük és segítjük egymást, a többi csak mellékes.
2018. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Sőt ez a legjobb, mert mindkettő emeli a másik embert. Ami az egyikből hiányzik a másikban benne van-és fordítva. Amikor az egyik gyenge, akkor a másik erős-és igy tovább.
2018. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gimis barátnőm és szinte mindenben különbözünk, de amíg gimisek voltak, nagyon jól kijöttünk egymással. Aztán elkezdődött most az egyetem és igazából már május óta (az írásbelik után) nem is találkoztunk. Nem lakunk messze egymástól, egyszerűen csak nem keres. Hetente ír egyszer-kétszer, ígéri, hogy majd, majd, meg hogy hiányzom, aztán megint eltűnik. Szóval van ilyen is. Pedig ő írt nekem először egy olyan levelet, hogy bármi is lesz, nem fog teljesen megszakadni a kapcsolat köztünk és a lehetőségekhez képest majd találkozunk. Itt már nem is arról van szó, hogy nincs lehetőség, mert az mindig van, bármit meg lehet oldani, ha akarjuk, csak ő már nem akarja, ahogy látom...
2018. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!