Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet ismerkedni...

Hogyan lehet ismerkedni emberekkel?

Figyelt kérdés

Mindenkinek az a tanácsa, h szerezz barátokat, ismerkedj!

DE HOGYAN KELL AZT?

Mert nekem az a tapasztalatom, ha elmegyek egy helyre, akkor az utolsó gondolata lenne bárkinek is az, h random beszélgessen velem. Kínos is lenne, csak úgy. Egyetemen masszív a társaság, 200 ember cserélődik, és órák után mindenki a párjához megy, vagy haza. Nem értem. Ha leálltam valakivel beszeplgetni órán, akkor jó volt, de ő jobbra ment én meg balra.

Az a tapasztalatom, h mindenkinek megvan már a maga társasága, az élete, valahogy senki sem érdeklődik. Ha meg igen, az olyan felszínes, nem alakulnak ki életreszóló barátságok.


2019. júl. 12. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én neten ismertem meg az összes olyan embert aki fontos nekem. A párom, barátaim, mindenkit. Ha valaki szimpatikus, írj neki. Aztán az esetek többségében nem lesz belőle semmi, de az a pár amiből lesz pont elég.
2019. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is főleg neten találtam barátokat, a közös érdeklődés, hobbi könnyen összehozza az embereket. Először arról lehet beszélgetni, utána meg úgyis szóba kerül mindenféle más téma is.
2019. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bemész egy tanfolyamra vagy szakkörre vagy valamire.

- Szia!

- Hali!

- Bocsi, szabad melletted ez a hely?

- Ja.

- Amúgy Patrik vagyok.

- Én meg Adél!

- Szép név. Képzeld el, Az én nagymamám is az volt. A Kruncsu Muncsu Szakközépben volt tanár.

- Nemááár! Én oda jártam.

- Tényleg? Mikor


etc.

2019. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és az utolsónak pont az a vége “najó, megyek, szia”. Tapasztalat, amúgy ritka az hogy a nagyanyáddal hozd összefüggésbe. Nekem a netes ismerkedések olyan személytelenek. Random ráírni valakire is ciki
2019. júl. 12. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

#5:

Ti tényleg képtelenek vagytok felfogni, hogy a Gy.k. marhára nem erre lett kitalálva?

2019. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első benyomás című könyvet elolvas (torrenten fent van)

Gyakorol, gyakorol, gyakorol.


Egy év múlva gyere vissza kontrollra.


Adalék: Nem árt ha ismered magad. Asszertivitást tanuld meg!

2019. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!