Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetnek barátaim ha nem...

Lehetnek barátaim ha nem tudom a férfias, macsós, ugratós stílust?

Figyelt kérdés

Azt látom hogy mások egymás között férfiak így viselkednek. “Mi van haver, láttad milyen csaj volt” és így ugratják egymást, ilyesmi. Gondolom tudjátok miről beszélek. Nekem apám nem volt, nagyapám se, a családban csak nők voltak mert mindenki elvált. 3 lány tesóm van. Anyám ilyen nagyon udvariaskodónak nevelt, így más férfiakkal is max úgy tudok kommunikálni mintha buszbérletet vennék. Nem megy nekem ez a macsóskodás. Egyszer-kétszer megpróbáltam másokat leutánozni és így viselkedtem, de nagyon furán néztek rám, gondolom levágták rögtön hogy megjátszom magam.

Ilyen nagyon karótnyelt, nagyon udvarias vagyok.


2019. júl. 12. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ilyen vagyok, a barátaim is ilyenek. Még káromkodni se káromkodok soha, nem azért, mert leszoktattak róla, egyszerűen ilyen vagyok. Talán másfelé kellene mozognod.
2019. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal hamarabb fogsz normális, kedves, intelligens lányt találni mint a "macsók".


Legalábbis nálam ha már valaki nagyon jó modorú, tudja az etikettet és az illemszabályokat, választékosan beszél, már bőven felsiker.


Anno nálam is sok hasonló, vagánykodni próbáló, "férfias" egyed akart probalkozni. Nem mondanám magam csúnyának sem, de sok lánynak ez nem jön be.


Egy szép szó, egy kedves gesztus be fogja vonzani az ideális partnert, lehet szép hölgyike is,aki megunta a majmok bolygója előadást :)

Légy önmagad, a siker garantált!

2019. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!