Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti kb hány évesen estetek át...

Ti kb hány évesen estetek át a holtponton, amikor már nem bánkódtatok a magány miatt? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Tehát amikor már nem szomorkodtatok a magány miatt, hanem inkább a pozitív oldalait kezdtétek el nézni, és elkezdtétek élvezni az egyedüllétet.

Én már úgy tervezem az életem hogy azt egyedül fogom leélni, de néha még mindig időről-időre rám tör a gondolat, hogy talán boldogabb az élet egy társsal...

Persze aztán mindig lebeszélem magam, hogy az úgyse nekem való, de néha azért előjön időnként ez a fajfenntartó/pártalálási ösztön... Ez másnál is előjön időnként?



2019. júl. 13. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

26 évesen:)

azóta sokkal jobb!

2019. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha belegondolsz az egész "magány" meg "fajfenntartás" dolog ösztönös, amit nem TE akarsz, hanem az agyad próbál rávenni, hogy keress egy társat és szaporodj. Ennek még a régi időkben volt értelme, de most, hogy több milliárdan vagyunk totál felesleges sokszor, főleg, hogy egy csomó ember nem akar gyereket. Ez + az ember társas lény, de mint mondtam, utóbbit barátokkal is lehet pótolni.


Mellesleg ne szomorkodj túl sokat ezen, nem lehet meg mindened. Az ember kapzsi lény, minél többet akar, hiába van meg egy csomó mindene és ezzel nem téged akarlak leszólni, általánosságban mondtam, ilyen az emberi faj. Észre se veszed, de már maga az is, hogy van fedél a fejed felett, étel, számítógép mennyire jó dolgod van. A világ egy nagyobb részének nincs meg ez, vannak olyan akik Észak-Koreába születtek és diktatúrában élnek. Van sokkal rosszabb is, hidd el. Mai napig vannak olyanok akiket meg erőszakosan összeházasítanak olyannal, akit nem is szeretnek, mert a szüleik így döntöttek.

Ha lenne párkapcsolatod akkor valószínű valami mást hiányolnál az életedből.

2019. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Most 24 vagyok. Ugyanazt érzem, amit te is. Egyedül a legjobb, de néha eléggé szentimentális hangulatba kerülök emiatt. (De ennyi melankólia kell is.)
2019. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Kb.15
2019. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig is szerettem a magányt, már háromévesen is élveztem, amikor anyám lement a boltba, és egyedül hagyott a lakásban.
2019. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
53%
Kb. 15-16.
2019. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen elöjön de aztán beszélek pár lánnyal aki tetszik és egyértelműen rájövök hogy ez a én sorsom egyedül maradni , mert nem vagyok elég érdekes.
2019. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem estem át. Szerintem sosem tudom teljes mértékben elfogadni a sorsom. Így nem jó, de magam sem tudom, mi lenne a jó és helyes út, így alakítani sem tudom, hogy jobb legyen. 28/F
2019. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak két kutyát akarok, egy macskát és egy házat, kerttel ahol szaladgálhatnak, meg egy munkát higy legyen kajánk, piánk, gumicsontunk.

Gimiben jött ez nekem is, egyre erősebben hajlok rá, főleg most, hogy egy számomra fontos személy számára lettem nem fontos.

2019. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20.
2019. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!