Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hol/hogyan ismertétek meg...

Ti hol/hogyan ismertétek meg a párotokat? Kerestétek vagy pusztán véletlenül botlottatok egymásba?

Figyelt kérdés
Én már nagyon régóta vágyom a Szerelemre, de még nem volt szerencsém. :( Kíváncsi lennék nektek hogy jött össze.

2019. júl. 18. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül, közös barátokon keresztül. :)
2019. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az egyetemről ismertük egymást látásból. Aztán egy buliban jöttünk össze egy másik városban kb 200 km-re távolabb.😃 Szóval véletlen botlottunk egymásba, de mégsem voltunk vadidegenek.
2019. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt a munkaköröm, és felajánlottak cégen belül egy másik állást, ahol valaki épp a felmondását töltötte. Az illető betanított az új munkára, majd pár hét után elment a cégtől. Nekem nem tetszett a munka, így elkezdtem nézelődni, és pont behívtak ugyanoda interjúra, ahova ez az exkolléga átment. Felvettem vele a kapcsolatot, beszélgettünk kicsit és megbeszéltük, hogy az interjú után találkozunk, hogy megbeszéljük, mi volt. Na azóta együtt vagyunk.
2019. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen dolgoztunk
2019. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Puszta véletlen, vagyis inkább véletlenek sorozata, egy utazás közben ismerkedtünk meg, úgy, hogy az eredeti tervek szerint egyikőnknek se kellett volna épp ott tartózkodnia :) Keresni soha életemben nem kerestem, nem is tenném, ha egyedül maradnék.
2019. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös barát rakott minket össze.

Azóta a férjem, és gyereket várunk.

Ne aggódj, neked is összejön, türelem!

2019. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy kerestem, igazából csak regisztrálva voltam egy társkeresős appon (Tinder), néha-néha felnéztem, de így ebben kimerült a "társkeresésem". Ott ismertem meg :-)


25L

2019. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen dolgoztunk.
2019. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a volt aposomat latogattam meg a korhazban es elso latasra egymasba szerettunk az apoloval. 6 het mulva otthagytam avolt ferjemet aki egy alkoholista mocsok szornyeteg volt. osszekoltoztunk es 8 honap mulva amikor jogerore emelkedett a valasom osszehazasodtunk. az iden vagyunk 42 eves hazasok. nincs gyerekunk de nem is hianyzik, ma is nagyon szeretjuk egymast.
2019. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!