Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valóban nem volt soha egy...

Valóban nem volt soha egy barátom se?

Figyelt kérdés
Sok embert barátomnak tekintettem az elmúlt években, de feltűnt egy nagyon furcsa dolog, hogy amikor én szörnyen elfoglalt voltam, és hónapokig nem kerestem senkit, ők sem kerestek, mindig mindenkire én írtam, tényleg mindig, a kapcsolataim így maradtak fent, és amikor beszéltünk úgy tűnt, hogy nagyon kedvelnek engem, viselkedésük alapján, de akinek számítok, vagy kicsit is fontos vagyok, csak rám írna egyszer a 3 hónap alatt, nem? Úgy érzem most, hogy mintha igazából mindig is egyedül lettem volna, én mindenkiért akit barátomnak gondoltam elég sok mindent megtettem, sose vártam viszonzást, nem is érdekelt, de most így kicsit szánalmasnak érzem magam, hogy nem voltam képes egy emberi kapcsolatot se felépíteni, és gondolom nem az egész világ a hibás.

2019. júl. 20. 06:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Véletlen kerültem ehhez a kérdéshez. Ezzel sajnos én is így vagyok.
2019. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!