Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit mondjak egy lánynak hogy...

Mit mondjak egy lánynak hogy beszélgessen velem és ne akarjon lerázni?

Figyelt kérdés
Mindennap trolibusszal járok dolgozni,vásárolni,mindenhová.Az egyik sofőr egy lány.Az első ajtón lehet csak felszállni a buszra így a köszönés az megvan de én többet szeretnék a trolivezető lánytól.Addig oké hogy magam elé engedek mindenkit és én szállok fel utoljára de akkor is mondhatja hogy ne haragudjak vezetés közben nem beszélgethet,Vagy ellenőrzik őt és ezt tudomásul kell vennem nem erőltethetem akkor hogy beszélgessen velem.Hogyan legyek neki szimpatikus hogy ne akarjon lerázni ha megszólítom?
2019. júl. 23. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Szabad ember, szabad döntéssel. Ha nem akar veled beszélni, ennyi volt.
2019. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Már többször utaztam vele de köszönésen kívül nem volt semmi még.Még egy mosoly se.
2019. júl. 23. 16:28
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, hagyd dolgozni.
2019. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Pont azt kéne elérnem hogy érdekeljem őt.Hogy ne csak egy utas legyek a sok közül hanem annál több.
2019. júl. 23. 16:36
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ember, neki az a munkahelye. Nem fog veled beszélgetni, az útra kell figyelnie.

Számára igenis egy vagy a több közül, és nagyon naívnak kell lenned, ha azt hiszed, te lennél az első, akinek megtetszett.

2019. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5-ös te is tudod ha szimpatikus lennék neki figyelne rám is meg az útra is.A lányok amúgy is tudnak egyszerre több dologra is figyelni.
2019. júl. 23. 16:40
 7/25 anonim ***** válasza:

Hátt....


Most mondhatnám, hpgy kérdezd meg tőle milyen napja volt. Bókolhatnál, hogy jól vezet, pedig milyen nagy a járgány...


Csak ezek semmit nem érnek. Ahhoz, hogy eredményesen tudj kommunikálni, ahhoz meg kell ranulni... KOMMUNIKÁLNI!


Azt pedig nem fogod tudni hirtelen. Nem fogsz tudni elsőre idegeneket eredményesen leszólítani. Kell hozzá tanulni, és nagyon de rettentően sokat TAPASZTALNI!!


Szóval akár elkezdheted a trolis csajszivalbis a dolgot, csak ne legyen elvárásod, mert akkor csak csalódni fogsz! És értelemszerűen fejlődésre kéne koncentrálnod, ha ilyen leszólítgatós témában gondolkodsz. Persze hiába nincsenek elvárásaid, a csalódás ilyenkor is utólér majd, gyakran... ezeket egyszerűen csak helyükön kell kezelni, azaz tanulj belőle, és használd a fejlődésedhez!


Szóval jahh... ki kell mozdulni a komfortzónából, és ha jót akarsz magadnak, akkor azt fokozatosan teszed, és nem a mélyvízbe ugorva. Sokkterápiával nem jutsz előrébb.

2019. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
De értetlen vagy. Ha érdekelnéd, már legalább rádmosolygott volna.
2019. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"te is tudod ha szimpatikus lennék neki figyelne rám"


De hát épp ez az. Nem vagy neki szimpatikus, lépj tovább. Istenem. XD

2019. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért nem érdeklem mert nem tettem semmi olyat amivel felhívhattam volna magamra a figyelmét.Jó lenne vele összebarátkozni.
2019. júl. 23. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!