Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan munkahelyről, ahol még nagywc is tiltott, mert már vége a szünetnek?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly.

Az illetőre rájön a nagywc, miután már majdnem vége a szünetnek vagy vége van. Egyértelmű, hogy mi közül választhat. Vagy wc, vagy eléggé büdös lesz a nap további részében. Nyilván választja a wc-t. És mire visszamegy a helyére, elkezdenek vele kiabálni arról, hogy a szünetet be kell tartani és akkor is, ha nagywc van.


2019. júl. 25. 00:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14%

Azért vagyok hülye basszus, mert tudom kontrollálni magam, vagyis nem sz.rok a munkahely közepére?

Akkor maradjak is ilyen hülye!

Elhiszem, hogy egy csecsemő még nem tudja szabàlyozni, na de egy felnőtt ember?!

2019. júl. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szabalyozas kerdese ahogy a pisit se lehet visszatartani sokaig.ha rad jon a szaras foleg hasmenes akkor rad jon es azt szabalyozhatod.Mellesleg tán szegyen ha nem otthon nyomom ki a barnamacit? Sztem nem mert ez egy emberi dolog.Eszunk iszunk alszunk hugyozunk szarunk ez alapveto dolog es igenis nem a rizsfoldeken vagyunk napszamba meg rabszolgak hogy majd akkor nagywcezel ha megmondom.Ha kell a melohelyen szarok tok mindegy ahol ramjon nehogy mar szegyenleni kelljen egy ilyen dolgot raadasul meghatarozni ehberert cserebe mikor szarok hugyozok.Atyaeg
2019. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem alatt dolgoztam gyorsétteremben, hatalmas élmény volt. 8 órára jutott 20 perc szünet, azalatt lehetett enni, inni, mosdóba menni. Egyesével lehetett kivenni, hogy ne beszélgess, szóval vagy 11kor ettél, vagy kettőkor, előre nem tudtad. Egyszer mikor éppen nem volt senki vevő, de három munkatársam is állt a pultban, hátrafutottam inni egy kortyot (kb 40 fok volt, nagyon egészséges 8 óra alatt egyszer inni...) és pisilni, mikor 1 perc múlva visszaértem a pultba, a munkatársaim (!) és a műszakvezető kezdtek el szapulni, hogy én nem gondolom, hogy itt csak úgy el lehet menni pisilni?!?! Ők se mehetnek. Na ott mondtam, hogy ez kösz nem kell, úgyhogy ezzel be is fejeződött a gyorséttermi karrierem. Elvárás volt az is, hogy minden nap vasalt ingben legyél, de csak kettőt adtak. Magyarán naponta kelljen x színű mosást indítanom otthon munka után, meg még mit nem..
2019. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!