Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a főnök megengedte, hogy ha rendelek valamit, akkor ide nyugodtan szállíthatják, át veszik. Úgy is itt vagyok a legtöbbet ( 8-9 napos ciklus, napi 10 órában).a csomagok megérkeznek, de a főnököm nem kérdezi meg, hogy mit rendeltem, hanem lyukat üt a csomagoláson, hogy megnézze, mi van benne, engem nem kérdez meg ( se a csomag érkezése előtt vagy után). Szerintetek komplett az ilyen?

2019. aug. 8. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aztak..NEM :D
2019. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de az se komplett aki oda rendelné ezutan is a csomagját.
2019. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Rendeld átvételi pontra vagy csomagautomatába. Ami a cég címére érkezik azt akár fel is bonthatják, persze aki normális az nem teszi meg, de jogilag semmi akadálya.
2019. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de az se komplett, aki 8-9 napot dolgozat egyhuzamban, 10 órás műszakban.
2019. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
És az sem,aki dolgozik egyhuzamba napi 10 órákat 8-9 napon keresztül...
2019. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Hivatalosan ennyit nem is dolgozhatnál zsinorban, ez az egyik.


A másik pedig,m hogy nem, ez nem normális.

2019. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én külföldön dolgozom vendéglátásban, gondoltam megkérdezem hogy komplett-e az ilyen főnök vagy sem.
2019. aug. 8. 12:42
 8/16 anonim ***** válasza:
7: Tippelek: Kínai étterem? Én is külföldön élek, vendéglátásban dolgozom. Volt szerencsém kínaiaknak dolgozni, és megtapasztalni az "Azért élsz, hogy dolgozz."-mentalitásukat.
2019. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem osztrák családi vállalkozás - szálloda.
2019. aug. 8. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne rendeld oda ezentúl. Ha megkérdezi miért, mondd el, hogy nem szeretnéd, ha belenézegetne, nem azért mert titkos, hanem mert ez magánügy. Úgyhogy inkább otthonra rendeled.

Amúgy tudnak furák lenni az osztrákok is, ez meg szerintem kifejezetten nem komplett.

2019. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!